Google Chrome için Önerebileceğiniz Eklentiler

Darkisback

Hectopat
Makaleler
6
Merhaba, Google Chrome ile kullandığınız faydalı eklentiler var mı?
Enhancer for YouTube™
Ben Enchancer for Youtube kullanıyorum. Videonun bütün reklamlarını kaldırıyor. Ayrıca bir kaç ince ayar yapmanıza imkan veriyor.

Nano Adblocker reklam engelleyici olarak uBlock Origin alt yapısını kullanıyor. Test ettiğim kadarıyla uBlock Origin bazı konularda geçiyor.
Nano Defender sayfaların adblock açık lütfen kapatın uyarısını kaldırıyor.
Pop up blocker uzantısı ise açılır pencere reklamlarını engelliyor.
Nano Adblocker
Nano Defender
Pop up blocker for Chrome™ - Poper Blocker

Dark reader karanlık teması olmayan siteleri karanlık hale çeviriyor.
Dark Reader

Lightshot uzantısı ise ekran görüntüsü almanı sağlıyor.
Lightshot (screenshot tool)

Hide youtube comments ise youtube yorumlarını kapatıyor.
Hide YouTube Comments

Mozilla Firefox

- Nano entegrasyonlu uBlock Origin ve özel seçilmiş filtreler.

- Decentraleyes. İstenmeyen CDN takipçilerini engellemek için harika bir eklenti'dir.

- HTTPS Everywhere. Desteklenen siteleri HTTP yerine HTTPS (şifreli bağlantı) kullanarak açıyor. Girdiğim siteler zaten HTTPS kullanıyor diye düşünmeyin. Arka planda sizi bağladığı siteler HTTP kullanabiliyor.

- Parola yöneticisi eklentisi. Bunu isteğinize göre yükleyebilirsiniz. Lastpass çok popüler. Şahsen ben onu kullanmıyorum.

Aynı eklentiler Chrome Web Store'da da mevcut.

AdBlocker, All Video Downloader Professional, ve Zenmate kullanıyorum. Evernote Web Clipper'i gördüm az önce onu da deneyeceğim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı