Çözüldü Google Chrome indirme menüsünü görüntüleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alperen92

Centipat
Daha fazla  
Laptopumda 1 numaralı görselde olduğu gibi indirilen dosya sağ üst köşede gözüküyor. Küçük dosyaları indirirken anlamıyorsun indi mi inmedi mi falan diye. 2. yüklediğim görseldeki gibi indirdiğim dosyayı görebileceğim bir ayar var mı? Formattan sonra bu şekilde oldu ve hoşuma gitmedi. Ben ayarlara baktım ama göremedim.

Screenshot_1.png

Download2.png

Çözüm
@Alperen92

Alttaki linkleri tarayıcıda açıp, sağ taraftan Disabled seçeneğini seçerek kapatmayı deneyin. Ardından tarayıcıyı yeniden başlatın.

chrome://flags/#download-bubble
chrome://flags/#download-bubble-v2

1686348497020.png

Ancak bu yeni indirme özelliği yakında Chrome'da varsayılan olarak gelecek. Chrome yavaş yavaş dağıtıyor herkese.
Umurunda değilse neden gelip kalabalık yaptın o zaman?

Bu mesajı yazmanızı bekliyordum :D
Çünkü birkaç gün öncesine kadar Chrome kullanıyordum pek uzun zaman olmadı Edge'e geçişim o yüzden öyle söyledim. Ayrıca kullanıp kullanmamam önemli değil, bilgi sahibi miyim? Sayılır. O zaman kullanıp kullanmamam sizi ilgilendirmez 👍😉

Çözümü istiyorum demişsin şimdi de ben Edge kullanıyorum bana ne diyorsun. Gece gece sıkıntı mısın dostum?

Bro önce bir sakin ol ben iki tarayıcıyı dönüşümlü olarak kullanıyorum muhtemelen 1 ay sonra tekrar Chrome'ye geçeceğim yani o sorun çözülse iyi olacak.

Ben Edge kullanıyorum zaten umurumda değil Chrome bende kasıyor :D
Dostum ne yazdığını bilmiyorsun. Tek yaptığın mesaj kalabalığı yaratmak. 10 mesaj öncesinde en son yazdığın mesajı yazsan bir sıkıntı olmayacak. Yan yana değiliz ben senin mimiklerinden ya da tavırlarından bişey anlayamam. Üşenmeden yazıcaksın

Dostum ne yazdığını bilmiyorsun. Tek yaptığın mesaj kalabalığı yaratmak. 10 mesaj öncesinde en son yazdığın mesajı yazsan bir sıkıntı olmayacak. Yan yana değiliz ben senin mimiklerinden ya da tavırlarından bir şey anlayamam. Üşenmeden yazıcaksın.

Emredersin patron 🫡🫡🫡

Emretmekle alakalı bir durum yok. Yardımcı olmadığın gibi mesaj kalabalığından bizede yardımcı olamayacaklar. Çok zor değil yani "Bendede aynı sorun var ama şuan Edge kullanıyorum,Çözüm bulunursa iyi olur bir süre sonra Chrome kullanıcam"
Ne yapmaya çalıştın anlamadım zaten

Emretmekle alakalı bir durum yok. Yardımcı olmadığın gibi mesaj kalabalığından bize de yardımcı olamayacaklar. Çok zor değil yani "bende de aynı sorun var ama şu an Edge kullanıyorum, çözüm bulunursa iyi olur bir süre sonra Chrome kullanacağım"
Ne yapmaya çalıştın anlamadım zaten.

Tamam dostum özür dilerim hakkını helal et 🫡😉

@Alperen92

Alttaki linkleri tarayıcıda açıp, sağ taraftan Disabled seçeneğini seçerek kapatmayı deneyin. Ardından tarayıcıyı yeniden başlatın.

chrome://flags/#download-bubble
chrome://flags/#download-bubble-v2

1686348497020.png

Ancak bu yeni indirme özelliği yakında Chrome'da varsayılan olarak gelecek. Chrome yavaş yavaş dağıtıyor herkese.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı