Çözüldü Google Chrome indirme menüsünü görüntüleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alperen92

Centipat
Daha fazla  
Laptopumda 1 numaralı görselde olduğu gibi indirilen dosya sağ üst köşede gözüküyor. Küçük dosyaları indirirken anlamıyorsun indi mi inmedi mi falan diye. 2. yüklediğim görseldeki gibi indirdiğim dosyayı görebileceğim bir ayar var mı? Formattan sonra bu şekilde oldu ve hoşuma gitmedi. Ben ayarlara baktım ama göremedim.

Screenshot_1.png

Download2.png

Çözüm
@Alperen92

Alttaki linkleri tarayıcıda açıp, sağ taraftan Disabled seçeneğini seçerek kapatmayı deneyin. Ardından tarayıcıyı yeniden başlatın.

chrome://flags/#download-bubble
chrome://flags/#download-bubble-v2

1686348497020.png

Ancak bu yeni indirme özelliği yakında Chrome'da varsayılan olarak gelecek. Chrome yavaş yavaş dağıtıyor herkese.
Laptopumda 1 numaralı görselde olduğu gibi indirilen dosya sağ üst köşede gözüküyor. Küçük dosyaları indirirken anlamıyorsun indi mi inmedi mi falan diye. 2. yüklediğim görseldeki gibi indirdiğim dosyayı görebileceğim bir ayar var mı? Formattan sonra bu şekilde oldu ve hoşuma gitmedi. Ben ayarlara baktım ama göremedim.

Eki Görüntüle 1808361

Eki Görüntüle 1808362

Hocam Microsoft Edge de indirilenler sağ üstte gözüküyor Google Chrome de sol altta gözüküyor. Bunların oluşu öyle benim bildiğim kadarıyla yok.

İnternetten gördüğüm bir fotoğraf Edge olabilir ama benim Chrome'da da aynı şekilde gözüküyor. Sağ üstte aynı şekilde indirme yapıyor. Masaüstünde Chrome var onda yok mesela alt tarafta çubukta indirme yapıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten gördüğüm bir fotoğraf Edge olabilir ama benim Chrome'da da aynı şekilde gözüküyor. Sağ üstte aynı şekilde indirme yapıyor. Masaüstünde Chrome var onda yok mesela alt tarafta çubukta indirme yapıyor.

Hocam Chrome güncellendi öyle oldu tekrar sağ alta almayı bilen varsa bende istiyorum çözümü.

Güncellendiği için mi öyle oldu? Bir ayarı olması lazım benim hiç hoşuma gitmedi. İnşallah bilen birisi çıkar.

Masaüstü bilgisayarda güncelleme yaptım hala altta çubukta indirme yapıyor. Kesin bir ayarı var bunun?

Güncellendiği için mi öyle oldu? Bir ayarı olması lazım benim hiç hoşuma gitmedi. İnşallah bilen birisi çıkar.

Evet güncellendiği için oldu ayarı var mı yok mu bilmiyorum ancak çözümü olsa güzel olur.

1685985758524.png

@Alperen92 bende sizin için güncellemeyi indireyim dedim bende indirmedi hata verdi

Silip baştan yüklemeyi dene bir de bence. Hatta eski sürümler vardır onları indirip kurmayı dene. Belki sorun düzelir.

Geri
Yukarı