Google Chrome indirme yaparken yavaşlıyor

internett

Decapat
Merhaba, başka bir platformdan indirme yaparken internetimde hiçbir sorun olmuyor. Ama tarayıcıdan indirme yaparken internet yavaşlıyor. Tarayıcıyı güncelledim sorun hâlâ var. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarayıcı interneti mi yavaşlatıyor yoksa tarayıcı yavaş mı indiriyor? Eğer tarayıcı yavaş indiriyorsa bu indirdiğin yer ile alakalıdır seninle alakalı değildir.

Ne kadar yavaş indirdiğine göre değişik bir cevap verilebilir.
IDM dosyayı parçaladıktan sonra birleştirme yaparken hata yapıyor, bit bozulmasına sebep olup indirdiğiniz şeyin hatalı olmasına neden olabilir. SHA ve MD5 karşılaştırarak demek istediğimi anlayabilirsiniz, o yüzden kullanmayı tercih etmiyorum.
Yavaş indirsin doğru indirsin, tabii gidipte 3MB indirmek yerine 1MB ile indirme yapmasın. 2-2,5 ideal aralık tarayıcı için.

Ne kadar yavaş indirdiğine göre değişik bir cevap verilebilir.
IDM dosyayı parçaladıktan sonra birleştirme yaparken hata yapıyor, bit bozulmasına sebep olup indirdiğiniz şeyin hatalı olmasına neden olabilir. SHA ve MD5 karşılaştırarak demek istediğimi anlayabilirsiniz, o yüzden kullanmayı tercih etmiyorum.
Yavaş indirsin doğru indirsin, tabii gidipte 3MB indirmek yerine 1MB ile indirme yapmasın. 2-2,5 ideal aralık tarayıcı için.
Bu dediğini bilmiyordum. Siliyorum İDM programını o zaman sağol.

Yeni konular

Geri
Yukarı