Google Chrome reklam zararlısı nasıl temizlenir?

refikilhan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Bu günlerde bilgisayarımın sağ alt köşesinde sinir bozucu bir reklam virüsü vardı, kaldırmak için çok uğraş verdim olmadı, şimdi de Google tarayıcımın yerini aldı, ben bu virüsten kurtulamıyorum.

Ekran Alıntısı.JPG

uBlock Origin yüklü mü? Değilse şimdiki reklam engelleyiciyi kapatıp uBlock Origin kurun.

Tarayıcı verilerini temizleyin. uBlock Origin kurun.

İki arkadaşın dediğini de yapın aynı zamanda Malwarebytes ile de tarama yapın.
Genelde virüsden olmuyor tarayıcı reklamları. Olur da genelde diyorum. Zaten böyle link kısaltma sitelerine göre 3 cm ötemde azın mommyler var.

Genelde virüsden olmuyor tarayıcı reklamları. Olur da genelde diyorum. Zaten böyle link kısaltma sitelerine göre 3 cm ötemde azın mommyler var.

Arkadaş muhtemelen o azgın mommylere tıkladığı için daha fazla mommy onu istiyor kısacası virüse yakalanan bilinçsiz Türk genci diyebiliriz.

Merhaba,
Bu günlerde bilgisayarımın sağ alt köşesinde sinir bozucu bir reklam virüsü vardı, kaldırmak için çok uğraş verdim olmadı, şimdi de Google tarayıcımın yerini aldı, ben bu virüsten kurtulamıyorum.

Eki Görüntüle 1182447

Önce ayarlardan çerez, tarama verileri vb. şeylerin hepsini tüm zamanları seçerek silin. Daha sonra da uBlock Origin ve AdGuard eklentilerini kurun. Eğer varsa Malwarebytes ve Kaspersky eklentisini de ilave edebilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı