Google ciddi SEO problemi

ismimberkay

Hectopat
Yer
Miami, FL
Bunlar sadece bende çıkıyor sanıyordum ama öyle değilmiş. Yaklaşık birkaç aydır hatta belki de 1 yıla yakındır bu sonuçlardan kurtulmak imkansız. Sizce Google ne zaman kendini rakipsiz sanıp böyle saçma sapan işleri düzeltecek? Yakında killedbygoogle'a direkt kendisi eklenecek az kaldı galiba.
Ek olarak: Sonuçlar 1. sayfada çıkmıştır. En üstteki orijinal technopat.com ise ilk linkin alt başlığıdır yani çıkan scam sonuçlar 2. sıradan başlıyor.

1681361213317.png

Bu saçmalık söylediğiniz gibi uzun süredir var ve koskoca Google’ın buna çözüm bulamıyor olması çok enteresan. Bir şey aratınca özenle tıklamaya çalışıyorum ilk sayfa dahi olsa saçma sapan bir yere girmemek için. Nasıl düzeltemiyorlar anlamış değilim

Vay be. Bu postu görene kadar sadece bu saçma sapan siteler bende çıkıyor sanıyordum.

Bu saçmalık söylediğiniz gibi uzun süredir var ve koskoca Google'ın buna çözüm bulamıyor olması çok enteresan. Bir şey aratınca özenle tıklamaya çalışıyorum ilk sayfa dahi olsa saçma sapan bir yere girmemek için. Nasıl düzeltemiyorlar anlamış değilim.

Bende anlamıyorum neden böyle bir çile çektiriyorlar...

Belki de dolandırıcılar ülkedeki sayılı SEO uzmanlarındandır? 😀

Büyük ihtimalle evet ama o bağlamda SEO sistemini değiştirmek zorundalar.

Vay be. Bu postu görene kadar sadece bu saçma sapan siteler bende çıkıyor sanıyordum.

Yapmadığım şey kalmadı sonra küçük bir araştırma ile fark ettim ki bana özgü değilmiş daha çok kişinin görmesi amacıyla açayım dedim konuyu.

Bunlar sadece bende çıkıyor sanıyordum ama öyle değilmiş. Yaklaşık birkaç aydır hatta belki de 1 yıla yakındır bu sonuçlardan kurtulmak imkansız. Sizce Google ne zaman kendini rakipsiz sanıp böyle saçma sapan işleri düzeltecek? Yakında killedbygoogle'a direkt kendisi eklenecek az kaldı galiba.
Ek olarak: Sonuçlar 1. sayfada çıkmıştır. En üstteki orijinal technopat.com ise ilk linkin alt başlığıdır yani çıkan scam sonuçlar 2. sıradan başlıyor.

Eki Görüntüle 1738141

DuckDuckGo, Bing gibi alternatiflere yönelin. Yandex Rusların olduğu için önermem.

Ayrıca Google para veren herkese istediği bilgiyi değiştirtiyor. Hatta ABD seçimleriyle oynadı.

Son düzenleme:
DuckDuckGo, Bing gibi alternatiflere yönelin. Yandex Rusların olduğu için önermem.

Ayrıca Google para veren herkese istediği bilgiyi değiştirtiyor. Hatta ABD seçimleriyle oynadı.

Seçimlerle mi oynadı biraz daha anlatır mısınız merak ettim.

Seçimlerle mi oynadı biraz daha anlatır mısınız merak ettim.

Bir parti yalan yanlış bilgileri Google'a para ile öne çıkarma teklifini verdi Google kabul etti. Dolayısıyla insanların fikri değişti seçim anketleri değişti sonuç ta öyle.

Bir parti yalan yanlış bilgileri Google'a para ile öne çıkarma teklifini verdi Google kabul etti. Dolayısıyla insanların fikri değişti seçim anketleri değişti sonuç ta öyle.

Hımm güzel fikir TR uygulanabilir diyeceğim de boomerlar Google kullanmıyor.

Geri
Yukarı