Diğer Google Drive yıllık 100 GB alan 100 TL

Fotoğraflarınızı videolarınızı nasıl adamların serverlarına yüklüyorsunuz aklım almıyor. İphone 4’ten beri apple kullanıcısıyım bir kez gile icloud depolama tarzı hiçbir bulut hizmetini kullanmadım, kullanmamda. Asla güvenemem. Normal sıradan belgelerinizi orada depoluyorsanız bişey diyemem.

Fotoğraflarınızı videolarınızı nasıl adamların serverlarına yüklüyorsunuz aklım almıyor. İphone 4’ten beri apple kullanıcısıyım bir kez gile icloud depolama tarzı hiçbir bulut hizmetini kullanmadım, kullanmamda. Asla güvenemem. Normal sıradan belgelerinizi orada depoluyorsanız bişey diyemem.

Özel şeyler zaten yüklenmez ama ben bazı programlarımı genel resimleri vs yedekliyorum

Fotoğraflarınızı videolarınızı nasıl adamların serverlarına yüklüyorsunuz aklım almıyor. iPhone 4'ten beri Apple kullanıcısıyım bir kez gile iCloud depolama tarzı hiçbir bulut hizmetini kullanmadım, kullanmamda. Asla güvenemem. Normal sıradan belgelerinizi orada depoluyorsanız bir şey diyemem.

Önemsiz insanlarız. Sende bende. Amerika'daki adam ne yapsın senin fotoğraflarınla?

Google Drive en ucuz bulut sanırım.

Geri
Yukarı