Google Fotoğrafı Yerine Ürkütücü Bir Resim?!

seriouspotato

Centipat
Daha fazla  
Şu an çok korkmuş bir haldeyim. Az önce internette gezinirken aramadaki sol üstte google logosu olur ya, o fotoğraf yerine bir adam vardı. Sol tarafta yatan bir adam ve adam elinde bir şey tutuyordu. Kafasında ise bir maske var. Hemen koşarak google'ı sıfırladım ve eski logoma kavuştum. O fotoyu ss aldım fakat kalitesi çok, çok düşük. Googleda arama bile yaptım fotoyla ama 0 sonuç çıktı. Buna ne neden olmuş olabilir? Buna benzer şeyler yaşayan oldu mu hiç?
Normalde bu olması gerekirken o fotoğraf duruyordu. Fotoğraf kalitesi çok daha iyiydi ama ben panodan kaybettim fotoğrafı. Panonun üzerinden ss aldım korkudan.
Adamın vücudunda kan gibi bir şey var ama anlayamadım :(

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2019-09-29 185543.png
    Ek Açıklama 2019-09-29 185543.png
    3 KB · Görüntüleme: 296
  • Ek Açıklama 2019-09-29 191017.png
    Ek Açıklama 2019-09-29 191017.png
    2,5 KB · Görüntüleme: 272
Kolaylık ile o fotoğraf silinip yerine yenisi konulabilir büyük ihtimal ile bir virüs'den kaynaklı
sadece inspect yapıp bile değiştirebileceğiniz bir şey mesala ben sildim az önce

Dosya Ekleri

• Screenshot 2019-09-29 at 20.05.54.png
    Screenshot 2019-09-29 at 20.05.54.png
    64,5 KB · Görüntüleme: 240
Şu an çok korkmuş bir haldeyim. Az önce internette gezinirken aramadaki sol üstte google logosu olur ya, o fotoğraf yerine bir adam vardı. Sol tarafta yatan bir adam ve adam elinde bir şey tutuyordu. Kafasında ise bir maske var. Hemen koşarak google'ı sıfırladım ve eski logoma kavuştum. O fotoyu ss aldım fakat kalitesi çok, çok düşük. Googleda arama bile yaptım fotoyla ama 0 sonuç çıktı. Buna ne neden olmuş olabilir? Buna benzer şeyler yaşayan oldu mu hiç?
Normalde bu olması gerekirken o fotoğraf duruyordu. Fotoğraf kalitesi çok daha iyiydi ama ben panodan kaybettim fotoğrafı. Panonun üzerinden ss aldım korkudan.
Adamın vücudunda kan gibi bir şey var ama anlayamadım :(
Resim çok küçük, hiçbir şey anlaşılmıyor.

Inspect yapıp fotoğrafın kaynağını bulabilirdin :)
Inspect yaptım. Ama normal çıkmıştı. Yine google images vesaire yazıyordu.
Resim çok küçük, hiçbir şey anlaşılmıyor.
Aslında küçük değildi. Baya google logosu kadardı ama ss aldığımda ssi kaybettim. Panodan kopyalayamadığım için tekrar ss aldım :(

1569777439962.png

Fotoğrafı büyüttüm arkada küçük bir çocuk önde de bir kız çocuğu var. Kız ışığı tam arkasına aldığı için karanlık çıkmış. Çocuk da uykusundan yeni uyanmış gibi görünüyor. Kızın üzerinde pembe bir tishirt var bence gereksiz korku yaşamışsın.

Hayatımda yaşadığım en salakça ve en manıksız şey olabilir.
Eki Görüntüle 443116

Fotoğrafı büyüttüm arkada küçük bir çocuk önde de bir kız çocuğu var. Kız ışığı tam arkasına aldığı için karanlık çıkmış. Çocuk da uykusundan yeni uyanmış gibi görünüyor. Kızın üzerinde pembe bir tishirt var bence gereksiz korku yaşamışsın.
Adamın elindeki bir hayvan kafasına benzemiyor mu?!
Benim fotoğrafı daha net inceleme şansım oldu ve çok korkunçtu daha netken. Ne abii buu?
Paranoyamdan mı bilmiyorum ama az önce youtube videom kendi kendine durdu sanırım. Yok ya saçmalıyorum kesin virüsüm var.

Bu olayı daha korkunç hale getirdi sanki :(

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2019-09-29 202811.png
    Ek Açıklama 2019-09-29 202811.png
    17,6 KB · Görüntüleme: 162
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı