Google Fotoğraflar Yedekleri Silmek

callmediavel

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar dilerim,

Cihazımdaki orijinal kopyalarına dokunmadan Google Fotoğraflar'daki fotoğrafların hepsini silme şansım var mı? Kurcaladım fakat bulamadım. Denediğimde yedeklenmiş olan fotoğraf ile birlikte cihazımdaki kopyası da siliniyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yaptım dostum. Sorun şu. Eskiden yedeklediğim dosyaları galerimde ayıkladım. Galerim ayıklanmış ama Google Fotoğraflar karışık bir şekilde duruyor. Fotoğraf sayım çok olduğu için aynı ayıklamayı aynı şekilde yapmam mümkün değil. O yüzden yedeklemeyi silip ayıklanmış halini yüklemek istiyorum.
Bütün senkron fotoğrafları sileceksiniz o halde yanılmıyorsam şu Oturum açın - Google Hesapları konsoldan özel olarak Google hizmetlerini yönetmeniz mümkündü(Gmail, YouTube hesaplarını silme gibi) muhtemelen Fotoğraflar içinde aynı seçenek mevcuttur.

Bütün senkron fotoğrafları sileceksiniz o halde yanılmıyorsam şu Oturum açın - Google Hesapları konsoldan özel olarak Google hizmetlerini yönetmeniz mümkündü(Gmail, YouTube hesaplarını silme gibi) muhtemelen Fotoğraflar içinde aynı seçenek mevcuttur.
Maalesef dostum. Onu da denedim. Fotoğraflar hizmetini ayrıca silmek söz konusu değilmiş. ☹

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı