Çözüldü Google geçmişinde YouTube linki çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Google'da böyle şeyler aramamama rağmen böyle YouTube linki benzeri yazılar çıkmakta, bunun çözümü nedir?

1605106185811.png

Çözüm
Teşekkürler @DeadLyBro. Birkaç test yaptım ve bunun sebebinin eklentilerden biri olduğu sonucuna vardım. En azından şimdilik bunun suçu gibi duruyor.

• Eklentinin adı: vidIQ
Geçmiş verilerini temizlersen ortadan kalkar iyi günler.
Geçmişi silmek veya YouTube Geçmişi'ni durdurmak benim için tahmin etmesi zor değil.

Ben daha çok kalıcı çözüm arıyorum. Bana göre orda gözükmesi anormal geliyor. Bu sorunu başka yaşayan yok mu?

Aratma kısmının altında çıkan şeyler tahminlerdir, önceden girdiğin yerlere daha hızlı girebilmeni sağlar, bu bir özelliktir. Bunu normal olarak kaldıramazsın çünkü bu özellik her arama motorunda var. Ha aradığım şeyleri kaydetmesin istiyorsan See & control your Web & App Activity - Computer - Google Search Help adresinden konu hakkında bilgi alabilirsin, Web ve Uygulama Etkinliğini Açma veya Kapatma'da 1. şıktaki linke(Etkinlik Kontrolleri) tıklarsan, aramalarını silebileceğin, kapatıp açabileceğin yere ulaşmış olacaksın.
Geçmişi silmek veya YouTube Geçmişi'ni durdurmak benim için tahmin etmesi zor değil.

Ben daha çok kalıcı çözüm arıyorum. Bana göre orda gözükmesi anormal geliyor. Bu sorunu başka yaşayan yok mu?
Dostum cevabıma bir bakmanı öneririm, umarım yakın zamanda aktif olursun.

Son düzenleme:
Dostum cevabıma bir bakmanı öneririm, umarım yakın zamanda aktif olursun.
Mesele aradığım şeyleri kaydetmesi değil, Google aramaya yazmadığım halde tuhaf YouTube linkleri çıkması.

Geri
Yukarı