Google hesabım çalındı

Profil fotoğrafınız yaşınızla tutuşmuyor sanki?
Birde hesabı yeni açmış direk konu açmış. Öneri mahiyetinde bir düşüncem var belki bir yönetici falan görür. Siteye kaydolan birisi direk konu açamasın sınırı olsun mesela 50 mesaj atmak ya da 15 gün boyunca aktif olmak gibi.

Forumun kalitesi diplerde. 7 8 sene önce herkes birbirine yardımcı olurdu. Foruma her girmemde PC ile alakalı yeni bir şey öğrenirdim. Şimdi profil fotoğrafına göre eleştiri yapılıyor 🤔. Donanım ve yazılım hakkında bilgi sahibi olan üye sayısı çok az. Troll ve uydurma konular gün geçtikçe artıyor.

@Recep Baltaş @Ali Güngör foruma bir düzenleme gelmesi gerektiğini düşünüyorum.

Forumun kalitesi diplerde. 7 8 sene önce herkes birbirine yardımcı olurdu. Foruma her girmemde PC ile alakalı yeni bir şey öğrenirdim. Şimdi profil fotoğrafına göre eleştiri yapılıyor 🤔. Donanım ve yazılım hakkında bilgi sahibi olan üye sayısı çok az. Troll ve uydurma konular gün geçtikçe artıyor.

@Recep Baltaş @Ali Güngör foruma bir düzenleme gelmesi gerektiğini düşünüyorum.
Hocam konunun "troll" olmadığına eminim, arkadaş çözüm bulamamış buraya başvurmuş. Genelleme yapmayalım, yapacak bir şey yok bu konu hakkında, rahatsızsanız bakmazsınız.

@Recep Baltaş Böyle bir konuşma şeklinin bu foruma yakıştığını düşünmüyorum. Şahsen bu foruma kayıt olurken artık daha farklı yöntem kullanılması gerekiyor. Gereğinin yapılmasını bütün forum adına arz ederim.
hiçbirinize ihtiyacım kalmadı kendim hallettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı