Google Hesabımın Şifresini Hatırlamıyorum

ProfTech

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Google hesabimi kaybettim sifresi degistirilmis geri alamiyorum hicbir sekilde. Sanirim sifre koydum ve unuttum yardimci olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İki adımlı doğrulama ve yedek e-posta eklemediysen pek birşey yapamazsın. Önceden bir yerlere kaydettiysen oralara bakabilirsin.
:( Cok onemli bir hesapti... Hic bir yere kayit etmemisim. Google'da destek de yok olsa kimligimin resmini gonderecem versinler diye ama yok... :(

Screenshot_17.jpg

Kayıt olurken kurtarma e-posta adresi giriyorsunuz. Bunu girdiyseniz kurtarırsınız. Aksi halde mail atınız. Şansınızı deneyiniz.

Gmail ilk çıktığında Outlook kullanıyordum. O zamanlar çalıştığım kurumsal firmanın IT'lerinden bir tanesi beni pek sevmediğinden, kıllığına benim Gmail hesabımı çalmıştı.
Gmail'e gelen tüm mailler Outlook'a düştüğünden onay maili Outlook'ta duruyordu. :D
Onay linkine tekrar tıklayıp hesabımı geri almıştım.

2-3 ay sonra iş çıkışında servislerin orada arkadaşı ile muhabbet eder iken birden geri döndü, şansa da bende arabam ile otoparktan çıkarken ayağını ezmiştim. :D Aklıma geldi bak şimdi. :D

giphy.gif

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı