Google hesabına erişilemiyor

KrcDesign

Hectopat
Yer
United States
Daha fazla  
Meslek
Designer, Programmer, Social Media Expert
Google hesabıma erişemiyorum, Google benden telefon doğrulaması istiyor ama benim eski numaram kayıtlı. Ne yapacağımı bilmiyorum aranızda bilgisi olan var ise yardımcı olabilir mi?

1626179434100.png

Evet ama nasıl geçeceğimi bir türlü bulamadım galiba geçilemiyor.

Hocam destek ile iletişime geçmek için mailleri var galiba oradan bir bakayım veririm size.
Hocam destek ile iletişime geçmek için mailleri var galiba oradan bir bakayım veririm size.

Hocam maili bulamadım fakat telefon numaralarını buldum 444 21 07.

Dostum keşke numaranı güncelleseydin ve kurtarma e-postası ekleseydin Google ile iletişime geçmekten başka yapabileceğin başka hiçbir şey yok.

Dostum keşke numaranı güncelleseydin ve kurtarma e-postası ekleseydin Google ile iletişime geçmekten başka yapabileceğin başka hiçbir şey yok.
Bunu bende biliyorum, Türkiye de maalesef google support bulunmamakta ve hiç bir support maili bulamıyorum. Türkiye Reklam ofisini aradım onlar da iletişim adresinin olmadığını söylediler.

Bunu bende biliyorum, Türkiye de maalesef Google Support bulunmamakta ve hiç bir Support maili bulamıyorum. Türkiye reklam ofisini aradım onlar da iletişim adresinin olmadığını söylediler.

Yapacak başka hiçbirşeyin yok mailleri varsada İngilizce olarak mail gönderirsin onunda pek dikkate alıncağını sanmıyorum unutsan iyi olur o Google hesabını.

Yeni konular

Geri
Yukarı