Google hesabına tanınmayan bir telefon giriş yaptı

Duacorin

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 1 Ekim'de BlueStacks'ten oyun yüklemek için hesabımı girdim, girdikten sonra tanımadığım Galaxy S20 Ultra 5G adında bir cihaz giriş yaptı. Bu olay olduktan sonra blue Stacks'ten çıkış yapıp Gmail şifremi değiştirdim. Şimdi de Play Store'a girdiğimde başka tanımadığım bir cihazla karşılaştım. Hesbaımı güvene almak için başka ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-10-03-19-09-24-476_com.google.android.gms-edit.jpg
    Screenshot_2023-10-03-19-09-24-476_com.google.android.gms-edit.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_2023-10-03-19-10-31-657_com.google.android.gms-edit.jpg
    Screenshot_2023-10-03-19-10-31-657_com.google.android.gms-edit.jpg
    65,6 KB · Görüntüleme: 34
İki aşamalı doğrulama açın.

Merhaba arkadaşlar, 1 Ekim'de BlueStacks'ten oyun yüklemek için hesabımı girdim, girdikten sonra tanımadığım Galaxy S20 Ultra 5G adında bir cihaz giriş yaptı. Bu olay olduktan sonra blue Stacks'ten çıkış yapıp Gmail şifremi değiştirdim. Şimdi de Play Store'a girdiğimde başka tanımadığım bir cihazla karşılaştım. Hesbaımı güvene almak için başka ne yapabilirim?

Hocam S20 Ultra öncelikle BlueStacks'in. Hatta benim hesabımda 5 tane var. Neyse ama diğer tableti anlamadım. Ama S20 bluestacksa ait. Bir de BlueStacks güvenilir bir yazılım mailinizi girmeniz sorun oluşturmayacaktır.

Hocam S20 Ultra öncelikle BlueStacks'in. Hatta benim hesabımda 5 tane var. Neyse ama diğer tableti anlamadım. Ama S20 bluestacksa ait. Bir de BlueStacks güvenilir bir yazılım mailinizi girmeniz sorun oluşturmayacaktır.

Hocam sağ olun hesabımın şifresini değiştirdim iki aşamalı doğrulamayı açtım umarım ilerleyen zamanlarda bir sıkıntı yaşamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı