Google hesabına tanınmayan kişiler giriyor

adesa_112

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Google hesabım üzerinden başka kanallara birisi yorum yazıyor. Bıktım, şifremi 2-3 kere değiştirdim. Ama yine de giriyorlar. Acaba diyorum YouTube kanalım yüzünden mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Google hesabım üzerinden başka kanallara birisi yorum yazıyor. Bıktım, şifremi 2-3 kere değiştirdim. Ama yine de giriyorlar. Acaba diyorum YouTube kanalım yüzünden mi?
Hocam 2AD yapın ve bilgisayarınız veya telefonunuzda virüs var mı diye bakınız AV ile.

İllaki bir yerden bir virüs kapmıştır yoksa ben bu kanala sinir oldum tak diye gireyim diye bir şey yok. Veya bir akraban yani abin, kardeşin seni trollüyor olabilir.

Kaspersky virüs programi ile hem telini hem PCni tam tara ( C ve D disklerine sag tik Kaspersky ile tara) gerekirse temiz format at tel ve PC yedeklerini alıp ugrasmam dersende Google hesabına Microsoft authenticator kur kod gelmeden giremezler hesabina ondan once Google hesabina gir güvenlikten bütün hesaplardan çıkış yap sifre değiş sorunun çözülür.

Win difendir ile kullanıyorum PC te bir sorun yok teldede. Bir de PC'ye format atalı 4-5 aydan az oldu
Diğer işlemleri uygula kafana ne takilirsa yaz

Win difendir ile kullanıyorum PC te bir sorun yok teldede. Bir de PC'ye format atalı 4-5 aydan az oldu.

Windows def yeterli degil ya BitDefender'ya da Kaspersky yükle. Tarama yap

Geri
Yukarı