Google hesabınızda "şüpheli etkinlik" hatası

DirectX9

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar bunu forumda söylüyor olmam suç mu bilmiyorum ama korsan kullandım Movavi photo editor uygulamasını crackledim ve bu uyarı telefonuma geldi. Fakat herhangi bir uygulama ismi vermiyordu Windows Defender ile tarattım sıkıntı yok hesabın şifresini değiştirdim, hesaba geri girdim. Çok pişmanım bir daha korsan kullanırsam kahrolayım. Sizce bir problem çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bunu forumda söylüyor olmam suç mu bilmiyorum ama korsan kullandım Movavi photo editor uygulamasını crackledim ve bu uyarı telefonuma geldi. Fakat herhangi bir uygulama ismi vermiyordu Windows Defender ile tarattım sıkıntı yok hesabın şifresini değiştirdim, hesaba geri girdim. Çok pişmanım bir daha korsan kullanırsam kahrolayım. Sizce bir problem çıkar mı?

Şifeyi değiştirdiyseniz, ve tarama yaptıysanız olmaz.

Şifeyi değiştirdiyseniz, ve tarama yaptıysanız olmaz.

Peki hocam teşekkürler.

Edit: Arkadaşlar YouTube kanalım az daha çalınıyordu zaten iznim olmadan yabancı dilde crackleme tutorial videoları yüklenmiş hepsini sildim hemen Gmail şifremi değiştirdim. Bilgisayarıma bilgisayar toplama önerileri verdiğim Instagram hesabımı kaydetmiştim hesabımla tam 1300 kişiyi takip etmiş güzelim hesap çorba oldu Instagram öyle takır takır takipçi kaldırmaya izin vermediği için de mecbur 3 gün bekleyeceğim 2 haftada anca kurtarırım artık hesabı. Bilgisayara yüklediğim için mi yoksa bir linke tıkladığım için mi bilmiyorum ama BitDefender ile tarattım sorun çıkmadı, sanırım Windows Defender daha önce zaten kaldırmıştı virüsü.

Siz siz olun crack kullanmayın, ben pişman oldum siz olmayın. Çok önemli bir şeyse zaten piyasadaki programlar en fazla 1000 lira.

Son düzenleme:
Hocam geçmiş olsun, bir daha korsan kullanmazsınız.

Sağ olun evet kullanmam :D
Hocam bu arada olaylar daha da gelişti ben hesabımı çalan kişiyi buldum hackerin takip ettiği kişilere bakıyordum arada bir tane Türk vardı onun da biyografisinde Instagram beğeni ve takipçi hizmetleri verdiği yazıyordu. Gittim sordum hesabımı siz mi çaldınız diye küfretti gereksiz bir strese girdi sonra da engel attı.

Sağ olun evet kullanmam :D
Hocam bu arada olaylar daha da gelişti ben hesabımı çalan kişiyi buldum hackerin takip ettiği kişilere bakıyordum arada bir tane Türk vardı onun da biyografisinde Instagram beğeni ve takipçi hizmetleri verdiği yazıyordu. Gittim sordum hesabımı siz mi çaldınız diye küfretti gereksiz bir strese girdi sonra da engel attı.

İlgınç bir olay son zamanlarda sağlam virussüz crack kalmadı piyasada eskiden hiç değilse CD alıyordu millet ondan hiç şikayet çıkmıyordu şimdi artık ne ararsan var mecbur para vereceğiz kimseye güven olmuyor keşke CD donemi hiç bitmeseydi.

İlgınç bir olay son zamanlarda sağlam virussüz crack kalmadı piyasada eskiden hiç değilse CD alıyordu millet ondan hiç şikayet çıkmıyordu şimdi artık ne ararsan var mecbur para vereceğiz kimseye güven olmuyor keşke CD donemi hiç bitmeseydi.

Hocam yanlış anlamayın ama sanırım yazdığınız şey korsanı desteklemeye giriyor mute yemeyin sonra :D

Hocam yanlış anlamayın ama sanırım yazdığınız şey korsanı desteklemeye giriyor mute yemeyin sonra :D

Hiçbir şey yeni çıkan oyunlara 500 - 1000 TL vermek zorunda bırakıldığımızın gerçeğini değiştirmiyor ayrıca eskiden olsa evet korsan kullanılabilir bir şeydi yani ister istemez destekliyorduk ama şimdi bırak desteklemeyi kullananın başına gelmedik şey kalmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı