Google Play, kartımdan 200 liraya yakın para çekti

Muhtemelen kart bilgileriniz ele geçirilmiş ve bunlarda tek kullanımlık kodlar. Google Play sizden durduk yere para çekmez. Geçmiş olsun hiç bir şey yapamayacaksınız. Kartınızın internet alışverişini yenisini alana kadar kapatmanızı öneririm.

Yanlış biliyorsan hocam bankayı aradığım zaman sadece Google ile iletişim kurmayı deneyin ve dilerseniz hesabınızı bloke edebiliriz gibisinden cevaplar alıyorum. Banka Google ile iletişim kurmaz kimse için.
Kimse için değil, kartınızın çalındığını bildirdiniz mi? Kendiniz satım yapmadığınızı bildirdiniz mi? Siz niye her şeyi kendiniz yapmaya çalışıyorsunuz kartınızın internetteki güvenliği bankadan sorumlu. 3D ödeme yapmamış belli ki?

Son düzenleme:
Kimse için değil, kartınızın çalındığını bildirdiniz mi? Kendiniz satım yapmadığınızı bildirdiniz mi? Siz niye her şeyi kendiniz yapmaya çalışıyorsunuz kartınızın internetteki güvenliği bankadan sorumlu. 3D ödeme yapmamış belli ki?

Hepsini bildirdim canım kardeşim hepsini. Alınan cevap isterseniz bloke edelim kartınızı ve Google ile iletişim kurmayı deneyin bu kadar. İstersen kendinde denede bir gör :)

Derken? Asıl sen bilmeden boş boş cevaplar yazma önceden bu işin içindeydim yardım etmekte yaramıyor deli midir nedir?

Önceden bu işlerde olabilirsin fakat demek ki işini iyi öğrenemeşsin dostum. Hiçbir banka hiçbir iade süreci başlatmaz. Sadece kartınıza güvenlik önlemi alırlar. İade işlemlerini işlemin yapıldığı kurum halleder. Daha öncesinde de başıma gelmişti Apple ile iletişim kurarak sorunu çözmüştüm. Fakat şu an kurum Google olduğu için arayıp sorabileceğim bir yer olmadığı için buraya konu açıyorum. Nereyle iletişim kurmalıyım diye. Ben bankayı aramamış mıyımdır sence buraya konu açmadan önce biraz mantıklı düşün sonra gel.

Bankadan chargeback talebinde bulunacaksınız, banka parayı Google'dan alıp size iade edecek. Kartı da iptal edip yenisini isteyeceksiniz. Zor bir şey değil, bankanın telefon programından bile yapılıyor.

Bankadan chargeback talebinde bulunacaksınız, banka parayı Google'dan alıp size iade edecek. Kartı da iptal edip yenisini isteyeceksiniz. Zor bir şey değil, bankanın telefon programından bile yapılıyor.

Yapılmıyor hocam şimdi tekrar aradım. Yok garantinin internet sitesine gireceksiniz harcama itirazı yazıp PDF'i indireceksiniz sonrasında bir dilekçe yazıcaksınız postalayacaksanız cart curt konuşuyolar. Keşke her şey sizin dediğiniz gibi kolayca halledebilse.

Yapılmıyor hocam şimdi tekrar aradım. Yok garantinin internet sitesine gireceksiniz harcama itirazı yazıp PDF'i indireceksiniz sonrasında bir dilekçe yazıcaksınız postalayacaksanız cart curt konuşuyolar. Keşke her şey sizin dediğiniz gibi kolayca halledebilse.

Arkadaşların dediği kadar kolay hallediliyor aslında. Ben öyle halettim zamanında.

Yeni konular

Geri
Yukarı