Google Play servisleri çöktü

Kerimpashax

Centipat
Daha fazla  
Az önce Magisk üzerinden MicroG kurdum ama daha sonra Google Play servisleri kalktı bende bari geri yükleyeyim dedim ancak şu an eski haline gelmedi ne yapabilirim? Temiz bir ROM kurulumu aklımda ama en son ihtimal olarak düşünüyorum.

Az önce Magisk üzerinden MicroG kurdum ama daha sonra Google Play servisleri kalktı bende bari geri yükleyeyim dedim ancak şu an eski haline gelmedi ne yapabilirim? Temiz bir ROM kurulumu aklımda ama en son ihtimal olarak düşünüyorum.

Tekrardan aynı GApps paketini flaşlamayı düşünebilirsiniz. Bu, yüklenecek olanlar yüklüyse silip tekrardan kurar. Bu genellikle sıkıntı çıkarmaz ama nadiren de olsa sıkıntı çıkarabilir.

Tekrardan aynı GApps paketini flaşlamayı düşünebilirsiniz. Bu, yüklenecek olanlar yüklüyse silip tekrardan kurar.

Hemen deneyeyim.

Tekrardan aynı GApps paketini flaşlamayı düşünebilirsiniz. Bu, yüklenecek olanlar yüklüyse silip tekrardan kurar. Bu genellikle sıkıntı çıkarmaz ama nadiren de olsa sıkıntı çıkarabilir.

Hocam sanırım Custom ROM olmadığı için yüklenmiyor başka bir öneriniz var mı?

Son düzenleme:
Hocam aslında başka bir fikrim yok ama geliştirici değilseniz neden bunu root ile kullandığınızı sorabilir miyim? Belki farklı bir çözüm bulabilirim.

Hocam LineageOS yüklüyorum şu an çözümü böyle buldum ama bir sorum olacak GApps sadece Android 11'e kadar var 12 için kursam sıkıntı olur mu?

Bitgapps diye bir yer daha buldum onda Android 12 hatta 13 desteği bile var önerir misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı