Google Play'deki uygulamaları çalıştırabilen Android işletim sistemi önerisi

qcod3r

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Google Play'deki uygulamaların çoğunu çalıştırabilen bir Android işletim sistemi (bilgisayar için) var mı bildiğiniz?
Eğer biliyorsanız tavsiye ederseniz sevinirim. BlueStacks için yeterli RAM yok, ben de böyle bir şey deneyeyim dedim.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
Google Play'deki uygulamaların çoğunu çalıştırabilen bir Android işletim sistemi (bilgisayar için) var mı bildiğiniz?
Eğer biliyorsanız tavsiye ederseniz sevinirim. BlueStacks için yeterli RAM yok, ben de böyle bir şey deneyeyim dedim.
Şimdiden teşekkürler.
8.1 ve 9

Nox vardı bildiğim ama siz sistem özelliklerinizi tam yazın. Çünkü Android emulatör'lerde iyi bir performans alınmak isteniyorsa sanallaştırma ayarının açık olması gerekir.

BlueStacks zaten en düşük gereksinimli emülatörlerden birisi. Yani kaldırmıyorsa zorlamamak lazım.
Yine de şunu bırakayım:

BlueStacks stabil bir emülatör, bunlardan çok iyi verim alamazsın.

NOX. Diğer emulatörleri bilmem, ama 2 tane emülatör seçeneğinin olması çok iyi bir şey. Hem Android 5, hem de Android 7 kullanabiliyor.

Android x86 istiyorsunuz galiba. Baştan söyleyeyim, eğer uygulamanın x86 için kütüphanesi yoksa büyük ihtimalle çalışmaz.

Emulatör istemiyorum. Android x86 gibi bir işletim sistemi istiyorum arkadaşlar.
Eğer x86 dan başka bildiğiniz işletim sistemleri varsa onlar da olur çünkü google playdeki çoğu uygulama x86 da açılmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı