Google'da çıkacak şeylerin sorulması

arandur

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaş, konu açanlar ya da cevaplayanlar. Neden Google'a yazdığınızda size direk cevabı verecek şeyleri burada hesap açıp (belli 10 mesajı var, hadi en fazla 50 mesajı olsun sitede) sonra konu açıp, "bana şunun şusunu" anlatın, söyleyin diye soruyorsunuz?

Google bilemedin YouTube'da zaten "şunun şusu" deyince çıkıyor. Tavsiyeye gerek de yok, adam anlatıyor ya da site orada. Buna bir de Google da var deyince ben 1 hafta ceza alıyorum. Bunu da mod varsa bir zahmet o cevaplasın.

Adam bilgisayar aldım nasıl kuracağım diyor ama Google'a bilgisayar kurulumu yazmıyor. Adamın teki tasarım bardak nereden yaptırabilirim demiş, tasarım bardak yazdım çıktı. Kafa nedir, ben de anlamak istiyorum.

Sıkıntı bende mi anlamıyorum. Yazanın zamanına mı üzüleyim, cevaplayanın köleliğine mi anlamıyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Bazıları cidden boş sorular soruyorda ama bazıları YouTube'da Google'da olmasına rağmen anlayamıyor yardım istiyor bu yöndende bakmak lazım.

Bak, araştırırsın, izlersin gelir sorarsın şuraya basmadı kafam diye, ayıpsın, açıklarız ama adam da hiçbir hareket yok. Padişah gibi, bana bunu yapın! Hayır sana yazarak anlatsam videoda anlamadıysan hiç anlayamicaksın.

Ya da link istiyor, ben sana linki yoktan var etmeyeceğim, Google'dan alacağım bende.

Evet bende karşılaştım adama açıklıyorsun adam aynı soruyu tekrar dile getiriyor reset atıyor kendine.

Arkadaş, konu açanlar ya da cevaplayanlar. Neden Google'a yazdığınızda size direk cevabı verecek şeyleri burada hesap açıp (belli 10 mesajı var, hadi en fazla 50 mesajı olsun sitede) sonra konu açıp, "bana şunun şusunu" anlatın, söyleyin diye soruyorsunuz?

Google bilemedin YouTube'da zaten "şunun şusu" deyince çıkıyor. Tavsiyeye gerek de yok, adam anlatıyor ya da site orada. Buna bir de Google da var deyince ben 1 hafta ceza alıyorum. Bunu da mod varsa bir zahmet o cevaplasın.

Adam bilgisayar aldım nasıl kuracağım diyor ama Google'a bilgisayar kurulumu yazmıyor. Adamın teki tasarım bardak nereden yaptırabilirim demiş, tasarım bardak yazdım çıktı. Kafa nedir, ben de anlamak istiyorum.

Sıkıntı bende mi anlamıyorum. Yazanın zamanına mı üzüleyim, cevaplayanın köleliğine mi anlamıyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?
Cevaplamıyorum. Oldukça basit.

Sonunda birileri bunu dile getirdi.
Konu içinde dile getirince ceza yenildiği için çok fazla yapacak bir şey yok.

Ben burada modlarında cevabını bekliyorum. Yönetim ne düşünüyor? Cidden bu adamların yanındalar mı? Biz neden kimseye googla bak diyemiyoruz? Bu da bir cevap değil mi?

Cevaplamıyorum. Oldukça basit.
Ama içinizi kemirmiyor mu bu.. nasıl dayanıyorsunuz?

Konu içinde dile getirince ceza yenildiği için çok fazla yapacak bir şey yok.

Ben burada modlarında cevabını bekliyorum. Yönetim ne düşünüyor? Cidden bu adamların yanındalar mı? Biz neden kimseye googla bak diyemiyoruz? Bu da bir cevap değil mi?

Ama içinizi kemirmiyor mu bu.. nasıl dayanıyorsunuz?
Cevaplayan cevaplar zaten herkesin içini kemirirse.

@Rizkonen hocam buyrun, olumsuz atmışsınız bana, burada açıklar mısınız lütfen, google'da çıkan bir şeyi neden sorma ihtiyacı hissettiğinizi. Anlamış olalım bir birimizi. Olumsuz atmak yetmiyor.

@Rizkonen hocam buyurun, olumsuz atmışsınız bana, burada açıklar mısınız lütfen, Google'da çıkan bir şeyi neden sorma ihtiyacı hissettiğinizi. Anlamış olalım bir birimizi. Olumsuz atmak yetmiyor.

Sadece bilmediğim için güvenilir bir site sordum ama siz buna alaycı bir şekilde cevap verdiniz bence böyle bir cevaba gerek yoktu.

Sadece bilmediğim için güvenilir bir site sordum ama siz buna alaycı bir şekilde cevap verdiniz bence böyle bir cevaba gerek yoktu.
Alay etmedim dostum, neden öyle diyorsun. Bak senden sonra konu bile açtım. Yani alacağın bir kupa, yani bunun neresini ne derece güvenli istiyorsun. Zaten google da ilk çıkan yerin profesyonel bir yer olduğu da belli. Ama sen buna hiç tenezzül bile etmemişsin.

Bunu anlamadığım için sordum. Niye alay edim? Bu yanlış, araştırıcaksın, bakacaksın sonra takıldın mı soracaksın ama elindeki verilerle soracaksın. Bunu yapmadığı için herkes hocadan dinlediğini müslümanlık sanıyor, sorsan Kuran desen nedir diyecek, o seviyede.

Yeni konular

Geri
Yukarı