Google'da çıkan saçma linklerden birisine bastım

Kerktteoas15

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Belki biliyorsunuzdur son zamanlarda google'da normal bir şeyler arattığımızda bazen saçma sapan linkler çıkıyor. Sanki başlığı tamamen random atılmış gibi gözüken sonu .th gibi farklı ülkelerin kodlarıyla biten linkler bazı yerlerde bunların spam link olduğu yazıyor.
Yanlışlıkla bu linklerden birisine (sonu .th ile biten birisine) bastım. Yaklaşık 1-2 gün geçti üstünden. Ne yapmam gerekiyor? Antivirüs kurmalı mıyım? Format atmalı mıyım? (ki atamam çünkü önemli dosyalar var. Format atmadan çözüm önerisi varsa sevinirim.) Teşekkürler.

Panik yapmana gerek yok. Eğer bir şey indirmediysen veya bir şeye login yapmadıysan en güzeli tarayıcı geçmişini cookie'lerle falan birlikte tamamen temizlemen. Başka bir şey yapmana gerek yok ama tabii ki bir anti-virüs ve mümkünse ekstra firewall bir çok şeyden ekstra koruyacaktır bilgisayarını.

Arkadaşlar selamlar. Belki biliyorsunuzdur son zamanlarda google'da normal bir şeyler arattığımızda bazen saçma sapan linkler çıkıyor. Sanki başlığı tamamen random atılmış gibi gözüken sonu .th gibi farklı ülkelerin kodlarıyla biten linkler bazı yerlerde bunların spam link olduğu yazıyor.
Yanlışlıkla bu linklerden birisine (sonu .th ile biten birisine) bastım. Yaklaşık 1-2 gün geçti üstünden. Ne yapmam gerekiyor? Antivirüs kurmalı mıyım? Format atmalı mıyım? (ki atamam çünkü önemli dosyalar var. Format atmadan çözüm önerisi varsa sevinirim.) Teşekkürler.
Üzerinden 1-2 gün geçmiş hiç bir şey olmamış. Dosya da indirilmediyse problem yoktur yani bir şey yapmanız gerekmiyor.

Bende tıkladım o tarz sitelere 2-3 kere hiç bir şey olmuyor.
Çerezlerde o site ile alakalı bir şey varsa silin daha temiz olacaktır.

Geri
Yukarı