Google'da Türkiye'nin Resmi Dili Arapça gözüküyor

RTE cebini doldurmak için ülkeyi 100 yıl geriye itti arkası tutuştu oy için milyonca ne olduğu belirsiz varlığı ülkeye aldı şimdi araplara özeniyor hatta kendisinin partisinin ve parti kollarının Arapça Twitter versiyonları var halk ne yapıyor susuyor belki de 2023 olduğunda her şey için geç olacak düşünsenize seçimi kaybedip milyonca Suriyeli afkanın bizim ülkemizde sokaklara salıp resmi olarak diklatör olduğunu forumda siyaset yasak ama ne bileyim tehlikede olan şey binlerce insanın can verdiği topraklar.

Bir keresinde de rte nin twitter hesabı arapça olmuştu. Bu apaçık toplumu kin ve düşmanlığa sevk etmek.

Tabi ki degil ama sirf orta dogu yazisi cikiyor diye Turkiye'nin arap oldugu iddialair donuyor demek istiyorum.

Israil tabi ki arap olamaz ama gercek bir orta dogu ulkesi olmasina ragmen sanan yok dedim.

Resmi dile Ingilizce ekleseler halk bayagi yol ilerler yemin ediyorum.

Arapca neye yarayacak harbiden. Hicbir Arabin Hicbir Turke faydasi olamaz. Tek gecim kaynaklari petrol ticareti.

Tabi ki ingilizcem var cunku Amerikada yasiyorum ama Malezya yok, Kazakistan yok, Endonezya yok Turkiye var en basta aratilanlarda. Onlar da musluman ama arap olarak aratilmiyorlar belli ki. Neden yani millet Turkiyeyi arap listesinde gormeyi cok mu istiyor ondan mi yapiyorlar.

Hayatta olsaydi ve Turkyie'nin boyle Orta Dogu ulkesine dondugunu gorseydi Mustafa Kemal ne tepki verirdi gercekten dusunmek bile istemiyorum.

Eki Görüntüle 1543677
Gozumuz aydin Arabic yazisi gitmis dicem de hala Middle East olarak reklam ediliyoruz.

AB'nin bize giris hakki sunduguna dua edelim. Enayi gibi 30 senedir %5'i uygulanmis

Fas Ispanya'daki sinir kapisina guvenip AB'ye girmek istiyorum dedigine Avrupali Degilsin diye aninda reddedildi ama Turkiye'nin boyle bir hakki hala var.
Tabiki ülkemi (Arap da olsa başka bir şey de olsa) olmadığı bir şeyin olarak görmek istemem. Ama wikipedia'daki yazıları herhangi birinin istediği zaman değiştirebildiğini ve şaka veya dalga geçmek için(bazen kendini haklı çıkarmak için) bunu herkesin istediği zaman yapabileceğini de bilin.

Geri
Yukarı