Google'dan başka bir tarayıcıya nasıl veri aktarılır?

doiya

Centipat
Merhaba, Google'dan başka bir tarayıcıya geçmeye karar verdim ama çoğu verim (kayıtlı hesaplar, şifreler, çerezler vs.) Google'da, bu verileri başka bir tarayıcıya nasıl aktarabilirim?

Bu arada sizce Microsoft Edge mi kullanmalıyım yoksa Brave mi?

Merhaba, Google'dan başka bir tarayıcıya geçmeye karar verdim ama çoğu verim (kayıtlı hesaplar, şifreler, çerezler vs.) Google'da, bu verileri başka bir tarayıcıya nasıl aktarabilirim?

Opera gx / duckduckgo arama yöneticisiyle beraber.

Veri aktarımı konusunda yardımcı olamayacağım

Edge ayarlarını açın. Profiller altındaki Tarayıcı verilerini içe aktar seçeneği ile aktarım yapın.

1670802332013.png

Firefox'a aktarma yapmak için CTRL+Shift+O komutu ile aktarma penceresini açın. Başka bir tarayıcıdaki verileri içe aktar seçeneğini seçin.

1670802688891.png

Son düzenleme:
Edge ayarlarını açın. Profiller altındaki Tarayıcı verilerini içe aktar seçeneği ile aktarım yapın.

Eki Görüntüle 1600571

Firefox'a aktarma yapmak için CTRL+Shift+O komutu ile aktarma penceresini açın. Başka bir tarayıcıdaki verileri içe aktar seçeneğini seçin.

Eki Görüntüle 1600572

Teşekkür ederim, bu arada Edge mi Firefox? Siz hangisini tercih edersiniz?

Geri
Yukarı