Google'dan gelen ve reddedilen virüsler

Kaspersky taraması bitsin, dediğim gibi 1-2 gün daha geçmesine rağmen tekrar alırsam bu uyarıyı dediğinizi yapacağım.
@Egoistt Hocam tam tarama bitti sonuçları aşağıda, 2 gün daha bekleyeceğim ve o uyarıyı bir daha alırsam üstteki arkadaşın dediğini yapacağım.
Eki Görüntüle 1086255
Beklemenize gerek yok hocam, direkt Hitman.Pro ile tarama yapın derim.

Beklemenize gerek yok hocam, direkt Hitman.Pro ile tarama yapın derim.
Yaptım hocam şüpheli bulduğu tek şey bu ama Riot Games'in klasöründe olduğu için bende silmekten şüphelendim. Siz ne diyorsunuz? Bulduğu diğer şeyler Tracking Cookie. @Dutchman
1624867368602.png

Yaptım hocam şüpheli bulduğu tek şey bu ama Riot Games'in klasöründe olduğu için bende silmekten şüphelendim. Siz ne diyorsunuz? Bulduğu diğer şeyler Tracking Cookie. @Dutchman
Eki Görüntüle 1086506
Şüpheli olarak işaretlenen dosyayı VirusTotal atıp sonucu paylaşır mısınız link halinde?

Şüpheli olarak işaretlenen dosyayı VirusTotal atıp sonucu paylaşır mısınız link halinde?
Hocam o dosyaya nasıl ulaşacağımı bilmediğim için tekrar tarama yaptım. Fakat bu sefer o dosya çıkmadı. Ve anlamadığım şey aşağıdaki ekran görüntüsünde tehdit bulunamadı diyor fakat 29 tane tehdit bulduğunu söylüyor. Sanırım 29 tehdit dediği şeyler Tracking Cookie'ler.
Edit: VirusTotal ile taramayı yapabildim sonuç burada. @Dutchman

Hocam o dosyaya nasıl ulaşacağımı bilmediğim için tekrar tarama yaptım. Fakat bu sefer o dosya çıkmadı. Ve anlamadığım şey aşağıdaki ekran görüntüsünde tehdit bulunamadı diyor fakat 29 tane tehdit bulduğunu söylüyor. Sanırım 29 tehdit dediği şeyler Tracking Cookie'ler.
Edit: VirusTotal ile taramayı yapabildim sonuç burada. @Dutchman
Dosya muhtemelen zararsız, yine de farklı paketlerde görülmüş. Ana dosya vivoxsdk.dll olarak geçiyor, dosya isimleri farklı. Emin olamadım, mümkünse dosyayı RAR'layıp Mediafire ile gönderir misiniz? Emin olmak adına sandbox üzerinde incelemek istiyorum.

Dosya muhtemelen zararsız, yine de farklı paketlerde görülmüş. Ana dosya vivoxsdk.dll olarak geçiyor, dosya isimleri farklı. Emin olamadım, mümkünse dosyayı RAR'layıp Mediafire ile gönderir misiniz? Emin olmak adına sandbox üzerinde incelemek istiyorum.
Tabi hocam, sanırım yaptım.

Tabi hocam, sanırım yaptım.

Tamamdır, eve geçtiğimde inceleyip konu altından yazacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı