Gotham knights ilk inceleme puanları yayınlandı

volkankelebek

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Gotham knights inceleme puanları yerlerde, o da yetmezmiş gibi performans sorunları varmış. Oynanış ve açık dünyasi zevkli olabilir ama performans sorunları olursa oynanmaz. Oyunu on sipariş vermiştim, yarına çıkıyor. Oynarım biraz, olmadı iade ederim.

İlk inceleme notları.

Press start 8/10
Dexerto 8/10
Vgc 4/5
Wccftech 7.5/10
Game ınformer 7.25/10
Push square 7/10
Hardcore gamer 3.5/5
VG247 3/5
Wellplayed 5/10
Ign 5/10
PC gamer 49/100
Gamespot 4/10

Metacritic 64 (PC)
Metacritic 70 (PS5)
Opencritic 70.

Gotham knights inceleme puanları yerlerde, o da yetmezmiş gibi performans sorunları varmış. Oynanış ve açık dünyasi zevkli olabilir ama performans sorunları olursa oynanmaz. Oyunu on sipariş vermiştim, yarına çıkıyor. Oynarım biraz, olmadı iade ederim.

İlk inceleme notları.

Press start 8/10
Dexerto 8/10
Vgc 4/5
Wccftech 7.5/10
Game ınformer 7.25/10
Push square 7/10
Hardcore gamer 3.5/5
VG247 3/5
Wellplayed 5/10
Ign 5/10
PC gamer 49/100
Gamespot 4/10

Metacritic 64 (PC)
Metacritic 70 (PS5)
Opencritic 70.
İade edin hocam paranıza yazık.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kötü oyunların IGN'den 7-8 puan aldığını görünce bu oyunun ne kadar kötü olduğunu anlamak pek zor değil. İade edin direkt hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:

İlk inceleme notları.

Press start 8/10
Dexerto 8/10
Vgc 4/5
Wccftech 7.5/10
Game ınformer 7.25/10
Push square 7/10
Hardcore gamer 3.5/5
VG247 3/5
Wellplayed 5/10
Ign 5/10
PC gamer 49/100
Gamespot 4/10

Metacritic 64 (PC)
Metacritic 70 (PS5)
Opencritic 70.
Deneme şansınız oldu mu oyunu? Batman'e en yakın oyun olarak şuan bu var ama çok şüpheyle yaklaşıyorum almak için, ondan merak ettim.

Deneme şansınız oldu mu oyunu? Batman'e en yakın oyun olarak şu an bu var ama çok şüpheyle yaklaşıyorum almak için, ondan merak ettim.

Oyun gömüldüğü kadar kötü bir oyun değil tabii eksiklikleri var ancak en büyük sorunu optimizasyon leş otesi bu sorun yüzünden iade etmek var aklımda bakalım artık.

On sipariş ile satin almıştım.

Deneme şansınız oldu mu oyunu? Batman'e en yakın oyun olarak şuan bu var ama çok şüpheyle yaklaşıyorum almak için, ondan merak ettim.
Marvel's Spider Man ile Marvel's Avengers birbirine ne kadar benziyorsa(!) Batman Arkham serisi ile bu oyun da o kadar birbirine benziyor. 1-2 seneye kalmaz Marvel's Avengers gibi Game Pass'e ya da PlayStation Plus'a düşer.

Yeni konular

Geri
Yukarı