Gotham knights sistem gereksinimleri yayınlandı

Optimizasyon anlamında bence kötü fakat A Plague Tale oyunundan sonra fena değil. Önerilen RTX 3070 biz hiç bir şey beceremedik demenin farklı bir yoluydu. Bu yine fena değil fakat görsel anlamda ve tür anlamında yüksek kalmış. Co-op oyun için 2070 fazla. En azından RTX 2060 istenmesi lazım benim gözümde iyi optimizasyon için. Onun dışında bence 1060 olmasa da 1070 ki yanlış hatırlamıyorsam 2060 seviyesinde bir kart hâlâ daha önerilenleri karşılar nitelikte olmalı.

Optimizasyon anlamında bence kötü fakat A Plague Tale oyunundan sonra fena değil. Önerilen RTX 3070 biz hiçbir şey beceremedik demenin farklı bir yoluydu. Bu yine fena değil fakat görsel anlamda ve tür anlamında yüksek kalmış. Co-op oyun için 2070 fazla. En azından RTX 2060 istenmesi lazım benim gözümde iyi optimizasyon için. Onun dışında bence 1060 olmasa da 1070 ki yanlış hatırlamıyorsam 2060 seviyesinde bir kart hâlâ daha önerilenleri karşılar nitelikte olmalı.

A Plague Tale Requiem'in grafikleri sektör standartlarının altında bir de. Adamlar oyunu eksik çıkarmada sakınca görmemişler. İnsanın hiç mi utanması olmaz.

Oyunun şu sistem gereksinimleriyle çıkmasında sorun yoktu da, bu sistem gereksinimlerini bile tutturamamışlar medyaya gönderdikleri inceleme sürümlerinde. :D RTX 3080 ile 60FPS'nin altına yer yer düştüğü oluyormuş. Ek olarak oyunun oynanış görüntülerine baktım da, berbat duruyor. Yani, bunu nasıl bu şekilde çıkarma cesaretinde bulunuyorlar aklım almıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun şu sistem gereksinimleriyle çıkmasında sorun yoktu da, bu sistem gereksinimlerini bile tutturamamışlar medyaya gönderdikleri inceleme sürümlerinde. :D RTX 3080 ile 60FPS'nin altına yer yer düştüğü oluyormuş. Ek olarak oyunun oynanış görüntülerine baktım da, berbat duruyor. Yani, bunu nasıl bu şekilde çıkarma cesaretinde bulunuyorlar aklım almıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adamlarda utanma yok.

Oyun önyüklemeye açılmadı daha hocam yarın çıkacak. Sanki DVD alıp kopyalıyacağız. Üstüne bir tane olumlu yorum göremedim daha. Ana hikayesi çok kısaymış. Çok kötü bir AC çakması olarak tarif ediyor herkes. Batman olmadan sidekicklerle oyun yapmanın bedeli bu. En azından Batman var diye kurtarabilirdi bence. Aynı hatayı rocksteady de yapıyor. Teknik olarak da yerlerde gibi. Optimize edilmemiş renderdan çıktığı gibi basmışlar RX590 Low kullanacak kaç tane oyun var piyasada? Konsol kısmına girmiyorum bile 4K oyun canavarına 30FPS kitlemek biz beceremedik demektir.

Acaba son çıkan oyunların NVIDIA ile anlaşması falan mı var diye düşünmüyor degilim. Belkide RTX 3000 serisini elden çıkarmak için iş birliği içerisindeler kim bilir.🤔

Ben de onu düşünüyorum. Hepsinin grafikleri rezalet ama RTX 4xxx isteyen oyunlar var. Mesela bu oyunun ve A Plague Tale Requiem'in grafikleri standartın altında.

Ben de onu düşünüyorum. Hepsinin grafikleri rezalet ama RTX 4xxx isteyen oyunlar var. Mesela bu oyunun ve A Plague Tale Requiem'in grafikleri standartın altında.
Batman Arkham Knight çok daha iyi gözüküyor bence ve sistem gereksinimleri hiçte yüksek değil. En basitinden Sony exc olan God of War, Uncharted, Spider-Man bile çok iyi gözükmesine rağmen GTX 1060 ile çalışan oyunlar.

Batman Arkham Knight çok daha iyi gözüküyor bence ve sistem gereksinimleri hiç de yüksek değil. En basitinden Sony exc olan God of War, Uncharted, Spider-Man bile çok iyi gözükmesine rağmen GTX 1060 ile çalışan oyunlar.

Oyunun RTX 3080'de ara sıra kastığını söyleyenler var. Sistem gereksinimleri o grafikler için fazla.

Oyunun RTX 3080'de ara sıra kastığını söyleyenler var. Sistem gereksinimleri o grafikler için fazla.
Zaten ben Gotham Knights'ı savunmadım hocam. Aynı ay içinde çıkan oyunlar arasında A Plague Tale ve Gotham Knights kötü optimize edilmişken Uncharted gibi aslen PS platformu için geliştirilmiş oyunun iyi optimize ile PC'ye çıkması çok ironik bence. Bİliyorum PC için farklı firma yaptı fakat temelinde oyunun her şeyi konsol için yapılmıştı.

Geri
Yukarı