Persona 5 Tactica İnceleme Puanları Yayınlandı!

Makaleler
4
ATLUS'un komik bir şekilde 1 hafta önceden erişime açtığı, sonradan fark ettiği bu oyunun inceleme puanları yayınlandı. 75 olur diyordum, tahminim bayağı yakınmış.

Oyun Hakkında Gördüğüm Pozitif Yorumlar
-Oyunun oynanışının iyi olduğu.
-Hikayesinin iyi olduğunu söyleyen gördüm. Bu konuda şüpheliyim ama ekleyeyim.
-Sanat Tasarımı

Oyun Hakkında Gördüğüm Negatif Yorumlar
-Bu konuda gördüğüm yorum genellikle Persona 5'in iyice sağıldığıydı ve haklılar da. Bence de ATLUS'un bunu bırakması lazım.

Ortalamanın bir tık üzeri, çerezlik bir oyun gelecek gibi. Ben bakacağım meraktan ve oynayacak oyun bulamadığımdan.

Ayrıca oyunun savaş mekaniklerinden beklentim var. Keyifli olsun yeter. Başka bir beklentim yok oyundan. Çerezlik oynarım. İlk izlenim ve inceleme de yazarım buraya.

Son düzenleme:
ATLUS'un komik bir şekilde 1 hafta önceden erişime açtığı, sonradan fark ettiği bu oyunun inceleme puanları yayınlandı. 75 olur diyordum, tahminim bayağı yakınmış.

Oyun Hakkında Gördüğüm Pozitif Yorumlar
-Oyunun oynanışının iyi olduğu.
-Hikayesinin iyi olduğunu söyleyen gördüm. Bu konuda şüpheliyim ama ekleyeyim.
-Sanat Tasarımı

Oyun Hakkında Gördüğüm Negatif Yorumlar
-Bu konuda gördüğüm yorum genellikle Persona 5'in iyice sağıldığıydı ve haklılar da. Bence de ATLUS'un bunu bırakması lazım.

Ortalamanın bir tık üzeri, çerezlik bir oyun gelecek gibi. Ben bakacağım meraktan ve oynayacak oyun bulamadığımdan.

Ayrıca oyunun savaş mekaniklerinden beklentim var. Keyifli olsun yeter. Başka bir beklentim yok oyundan. Çerezlik oynarım. İlk izlenim ve inceleme de yazarım buraya.
80 üstü gelir diye tahmin ediyordum, beklentimin biraz altında bir puan ama sıkıntı yok. Persona 5'i istedikleri kadar sağabilirler, ben ve benim gibi milyonlar oynar bu da Atlus'a yeter. Gameplay zaten güzel olur da, hikaye de iyiyse harbi keyifli oyun olur muhtemelen. Beklemedeyim. Ve bakalım türkçe çıkacak mı :)

@pixeliko çıkmayacak. Türkçe olmayacak oyunda. Ben 75 bekliyordum, sorun olmadı. Oyun 40 saatlik oyunmuş bir de. Ben 20 saat falan bekliyordum.

DLC fiyatı ne durumda acaba? Nintendo Switch'te 20 Dolar olarak satılıyor ama Xbox ve Steam'de fiyat geçmişi göremedim. Eğer ayrı olarak satılmayacaksa üzgünüm ATLUS, DLC için o oyunun 80 Dolarlık sürümünü alamam.

Son düzenleme:
@pixeliko çıkmayacak. Türkçe olmayacak oyunda. Ben 75 bekliyordum, sorun olmadı. Oyun 40 saatlik oyunmuş bir de. Ben 20 saat falan bekliyordum.

DLC fiyatı ne durumda acaba? Nintendo Switch'te 20 Dolar olarak satılıyor ama Xbox ve Steam'de fiyat geçmişi göremedim. Eğer ayrı olarak satılmayacaksa üzgünüm ATLUS, DLC için o oyunun 80 Dolarlık sürümünü alamam.
Game Pass'te olan neyse oynayacağım işte, para verilmez buna. Ama keyifli olacağına inanıyorum. Süresi 40 saat cidden uzunmuş ama. Neyse, puan falan önemli değil zaten oyuna bakmak lazım.

Belli olmaz, Steam oyun açıklamalarındaki türkçe metinler benim umudumu kaybetmemem için tek sebep. Translate olmak için de fazla düzgün, o yüzden ben inanıyorum. Hem bi ara bu Tactica'nın DLC'sinde türkçe dil desteği gözüküyordu. Zaten 3'de direk var gibi, onda olmazsa asıl büyük sürpriz olur.

@pixeliko artık gözükmüyor hocam. Para verilmeyeceği konusunda da haklısınız ama yine de DLC'yi almak istiyorum ben Xbox App için. Japonya fiyatı 300TL falan eShop'ta, umarım bizde de öyle olur.

@pixeliko DLC fiyatı 450TL. Sınırım 400TL falandı ama 50TL aşabilirim. Bir de ATLUS, DLC'yi Steam'de ayrı olarak satmıyor, Xbox'da satıyor. 😀

Ekleme: Şimdi baktım ve Steam'de de DLC ayrı olarak satılmaya başlanmış.

Son düzenleme:
@pixeliko artık gözükmüyor hocam. Para verilmeyeceği konusunda da haklısınız ama yine de DLC'yi almak istiyorum ben Xbox App için. Japonya fiyatı 300TL falan eShop'ta, umarım bizde de öyle olur.

@pixeliko DLC fiyatı 450TL. Sınırım 400TL falandı ama 50TL aşabilirim. Bir de ATLUS, DLC'yi Steam'de ayrı olarak satmıyor, Xbox'da satıyor. 😀

Ekleme: Şimdi baktım ve Steam'de de DLC ayrı olarak satılmaya başlanmış.
Oyunla birlikte çıkan DLC mi olur? Madem oyunun çıkışına yetiştirdin ana oyuna dahil etmek yerine onu da ayrı satmak benim gözümde açgözlülükten başka bir şey değil ve bir kuruş bile vermem. Kaldı ki bahsettiğimiz 450 liralık şey, Persona 5'in yan oyununun DLC'sinden ibaret. İsraf.

Yeni konular

Geri
Yukarı