GoW Spartan Rage çalışmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ashen One

Hectopat
Selamlar, arkadaşım GoW aldı, Steam aile paylaşımıyla ben de onun sayesinde oynayabiliyorum.
Sorunum şu, oyundaki Yabancı'yla yaptığımız ilk boss fight esnasında oyun rage i açmamı istediğinde açtım, ancak daha sonra asla açamadım. Kontrolleri değiştirmedim, orijinal halinde duruyor. Shift + orta mouse tuşu. Ancak hiçbir şekilde açılmıyor.
Aranızda bu sorunu yaşayan oldu mu? Bu sorunu nasıl çözebiliriz?
Yardımcı olursanız sevinirim.

Orta mouse tuşunun çalıştığından emin misiniz? Oyun ayarlarından bunu değiştirmeyi deneyin eğer oluyorsa.
Çalıştığına eminim, kontrolleri değiştirmek istemiyorum çünkü bu sefer de eski tuşlara refleks olarak basıyorum. Can sıkıcı oluyor benim için.
Canın hemen altında kırmızı kırmızı dolan bir şey var ya hocam, işte onu doldurduğunuzda açabiliyorsunuz. Onun için de düşman kesmek falan gerekiyor. Yavaş dolan bir şey.
Hocam o kadarını biliyorum, ben zaten o zaten o bar doluyken açamıyorum.

Çalıştığına eminim, kontrolleri değiştirmek istemiyorum çünkü bu sefer de eski tuşlara refleks olarak basıyorum. Can sıkıcı oluyor benim için.

Hocam o kadarını biliyorum, ben zaten o zaten o bar doluyken açamıyorum.

Alt+Tab komudunu deneyip tekrar deneyin olmazsa oyunu kapatıp açın.
Eğer halen olmuyorsa sorun sizde veya farklı Shift ile deneyin.

Bende de bu sorun var gerekli kombinasyonlara bastığım halde bazen Spartan Rage aktif olmuyor, bazenleri ise bitirici animasyonları yapmıyor Kratos faredeki orta tekerleye bastığımda iyi yine bir bende olmaması sevindirdi umarım bir çözüm gelir.

Bende de bu sorun var gerekli kombinasyonlara bastığım halde bazen spartan rage aktif olmuyor, bazen ise bitirici animasyonları yapmıyor kratos faredeki orta tekerleye bastığımda iyi yine bir bende olmaması sevindirdi umarım bir çözüm gelir.

Oyunu kapatıp açtınız mı? Böyle sorunlar yaşayan insanlar çok az gördüm çünkü.

Geri
Yukarı