GoW yerine AC Valhalla almak

Ruzgar2

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Epic games ten GOW yerine gittim AC Valhalla complete edition aldım. Herkes GOW derken gittim Valhalla aldım doğru mu yaptım bilmiyorum.

Neden GOW almadın derseniz, oynanış videolarını izledim ama dünyası beni sarmadı. Sanırım fazla fantastik öğeler ve büyük boss lar sevmediğim için. Aslında Hogwarts da fantastik ama onu oynamak istiyorum.

Herkesin bağıra bağıra önerdiği GOW u neden sevemediği mi açıkçası ben de tam olarak bilmiyorum.

Pişman olmazsın umarım. İkisini de oynadım ama Valhalla bir süre sonra tekrarlamaya başlıyor bence beni biraz sıkmıştı.

Bu konuyu ne amaçla açtın bilmiyorum ama ikisini de oynamış birisi olarak GOW tamamen ayrı bir deneyim, AC Valhalla ise aynı şeyleri yapıp durduğun kılıçlı vikingli oyun.

AC Odyssey'yi oynamış biri olarak Valhalla'yı Odyssey'e göre çok daha fazla seveceğimi düşünmüştüm, yanılmışım. Valhalla dışarıdan çekici görünse de maalesef beni oynatma isteği uyandırmadı, başarısız buldum. Oysa ki sırf ucuza geldi diye aldığım Odyssey beni daha çok eğlendirdi, kafanda bir şema oluşturması için yazdım bunu.

Merhaba, Epic Games'ten GoW yerine gittim AC Valhalla Complete Edition aldım. Herkes GoW derken gittim Valhalla aldım doğru mu yaptım bilmiyorum.

Neden GoW almadın derseniz, oynanış videolarını izledim ama dünyası beni sarmadı. Sanırım fazla fantastik öğeler ve büyük bosslar sevmediğim için. Aslında hogwarts da fantastik ama onu oynamak istiyorum.

Herkesin bağıra bağıra önerdiği GoW'u neden sevemediği mi açıkçası ben de tam olarak bilmiyorum.

GoW tabii ki de daha iyi hikaye olsun oynanış olsun müzikleri falan çok iyi zaten 2018 de GOTY aldı eğer iade edebilirsen etmeni öneririm çünkü AC Valhalla bir yerden sonra sıkıyor.

God of War > AC Valhalla; şöyle açıklayabilirim.

Valhalla belki başlarda size güzel gelecek ama çok geçmeden hemen sıkacaktır. Çünkü aynı şeyi yaptırmaya devam edecek.

God of War ise gerçekten o oyunu size yaşatabiliyor. Bulmacaları, farklı savaş mekanikleri, sürekli gelişen skill ağacı. Hikayenin(oyunun) bir akıcılığı var. Çok az oyunda böyle bir şey gördüm.

Açık dünya olarak Valhalla da çok iyi ama çabuk tekrara düşüyorlar. 20 tane görev varsa 1 tane görev yapıp 19 tanesine kopyalıyorlar. God of warda ise her sahne çok detaylı bir şekilde yapılmışlık hissini verebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı