Çözüldü Witcher 3'ü bitirdikten sonra yapılması gerekenler

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

stevesm1221

Hectopat
Makaleler
3
Yaklaşık 90 saatin ve birkaç ayın sonunda oyunu bitirebildim. Ancak bazı sorularım var.

- Oyunu bitirdikten sonra, ``Geralt'ın hikayesi bitmek üzere, yan görevleri yapabilirsiniz ancak her şey ana hikaye bitmeden önceki gibi olacak`` gibi bir şey söyledi, ne anlama geliyor bu?

- Hearts of Stone ve Blood and Wine paketleri kurulu, yan görevleri oynadıktan sonra mı başlayayım yoksa yan görevlerde pek bir şey yok mu?

- Hearts of Stone ve Blood and Wine paketinde hangisinden başlamalıyım?

Şimdiden teşekkürler.
@WTC

Çözüm
Ana hikaye bitti ama bitmemiş gibi davranacağız, bu şekilde yan görevleri yapmanıza olanak sağlıyoruz demek istemiş. :) DLC'ler hariç bütün yan görevleri ana hikaye bitmeden önce yapmak gerekiyor. Böylece hikaye ile bütünleşmiş bir şekilde oynamak daha verimli ve zevkli oluyor. Fakat sizin ana hikaye bitmiş. Bu yüzden önce yan görevleri yapıp, sonra sırası ile Hearth of Stone ve en sona Blood and Wine görevlerini yapmak mantıklı olur.
Ben ilk başta Blood and Wine başlamıştım biraz görev yaptıktan sonra Hearts of Stone başladım. Onu bitirdikten sonra Blood and Wine'e devam ettim. Öyle daha çok keyifli oldu. Karışık gittim daha doğrusu.

Hearts Of Stone ondan sonra Blood And Wine bu arada yan görevlerin çoğu eğlenceli Witcher zaten görev tekrarı olmadığı için bütün görevleri güzeldir.
Yani yan görevleri yapmadan direkt DLC'lerden mi başlamamı önerirsiniz? Yan görevlerde fena gözükmüyordu 1-2 tanesine baktığımda. @WTC
Yan Görev kendine güzel gelenlere bak ve kontrat tahtasına bak onlarda da güzel görevler var.

Ana hikaye bitti ama bitmemiş gibi davranacağız, bu şekilde yan görevleri yapmanıza olanak sağlıyoruz demek istemiş. :) DLC'ler hariç bütün yan görevleri ana hikaye bitmeden önce yapmak gerekiyor. Böylece hikaye ile bütünleşmiş bir şekilde oynamak daha verimli ve zevkli oluyor. Fakat sizin ana hikaye bitmiş. Bu yüzden önce yan görevleri yapıp, sonra sırası ile Hearth of Stone ve en sona Blood and Wine görevlerini yapmak mantıklı olur.

Çözüm
@WTC
Teşekkürler bilgilendirme için. Ana hikaye bittikten sonra birkaç yan görev iptal oldu zaten, kötü oldu bu durum. Onları yapmamın bir yolu yok değil mi?

Bir de yeni konu açacaktım boşver dedim burada hepinize sorayım, buradaki kadın kim? Kızıl saçlı ama Triss'e hiç benzemiyor. :D
ss406.PNG

Son düzenleme:
@WTC
Teşekkürler bilgilendirme için. Ana hikaye bittikten sonra birkaç yan görev iptal oldu zaten, kötü oldu bu durum. Onları yapmamın bir yolu yok değil mi?

Bir de yeni konu açacaktım boşver dedim burada hepinize sorayım, buradaki kadın kim? Kızıl saçlı ama Triss'e hiç benzemiyor. :D
Eki Görüntüle 548230
Maalesef iptal olanlar sonradan yapılamıyor. Ancak kayıt geri almak gerek. :) Valla bunca zamandır sayısız oyunu bitirdim. Hiç menüde bu kadına dikkat etmedim. Görmedim bile. :D Net olarak yüz çıkarımı yapamadığım için bilemiyorum. Belki Blood and Wine fragmanındaki vampirdir. Bir ara bakacağım, ben de merak ettim. :)

Bir şey bulursanız haber edin hocam ben de merak ettim. :D Şimdi 2-3 yan görev yaptım ve Hearts of Stone paketine başladım, bir baktım 3 saat geçmiş bile. :D Bu oyunda en az 100 saatim daha olacakmış gibi duruyor. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı