Goygoy yapıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyunun grafiklerini özlemişim, teşekkürler anılarım canlandı. 😁

Oyunun grafiklerini özlemişim, teşekkürler anılarım canlandı. 😁
Efsane oyun ya. Keşke boş zamanım olsa da tekrar en baştan başlasam.

Oyunun karamsar ortamı bile hoş duruyor.
O karamsar ortamıyla uyumlu müzikleri, hikayenin havası, polis çatışmaları; hepsi temaya cuk diye oturuyor. Tam bir petrolhead oyunu. Sadece "Press Enter" ekranını gördüğünüz anda harika bir oyunla karşılaştığınızı anlıyorsunuz.

@cengover_ekin Hocam ben size dedim sabaha 150 sayfayı bulur diye. :D

Günaydın bu arada. NFS MW oyununu oynayasam geldi mesajları görünce. Kara Liste 2'ye gelmiştim sonra yok oldu o save. İlk defa bitireceğim oyunu umarım. Bu arada girince bağımlılık yapıyor kurtulamıyorum.

Günaydın bu arada. NFS MW oyununu oynayasam geldi mesajları görünce. Kara Liste 2'ye gelmiştim sonra yok oldu o save. İlk defa bitireceğim oyunu umarım. Bu arada girince bağımlılık yapıyor kurtulamıyorum.
Hiç bitirmediyseniz bitirin derim, ne kaçırdığınızın farkında değilsiniz. :)

Spoiler vermek gibi olmasın ama son cutscene dehşet iyi. :)

Tünaydın ahali nasılsınız? Bir soru da ben sorayım bari; P4 3.00 bilgisayarım var bir tane, bunu upgrade yapıp, 3200G taksam çift kanal DDR3 1600 MHz RAM ve S3 Trio 64 ile Super Mario Bros. da kaç FPS alırım? Bir de kaç Terabyte'lık PSU lazım? 12V kanalından 5V verse olmaz mı? Olmazsa neden? Olmaması için hiçbir neden olmadığını biliyorum ama bir danışayım dedim.

Sosyalci diye bir uygulama yaptım. Piyasada yok olmayacak da. Konusunu açtım güzel mi diye. Reklam diye kaldırıldı. Uygulamadan hiç para kazanmıyorum Sosyalci uygulamasını indiremezsiniz boşuna aramayın. Hiçbir yerde link yok.
Screenshot_20200922-201229_One UI Home.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı