Goygoy yap─▒yoruz

Durum
Mesaj g├Ânderimine kapal─▒.

Elcros

Kilopat
Kat─▒l─▒m
21 Haziran 2015
├ç├Âz├╝mler
7
Be─čeniler
1.582
Yer
Ankara ┬Ě ElcrosGraphic
Eki G├Âr├╝nt├╝le 676571
­čśÄ ­čśÄ ­čśÄ 45 uyar─▒ olmu┼č. ­čśĘ "Hala" yerine "hayla" yazmasayd─▒m, 2 ay boyunca hi├ž uyar─▒ almam─▒┼č olacakt─▒m. ­čśÄ
Ad─▒n─▒z─▒n hakk─▒n─▒ veriyorsunuz hocam. ­čśé Ben de 2015'de kay─▒t oldu─čum g├╝n T├╝rk├že kurallar─▒ndan bir g├╝n ban yemi┼čtim. Problem ├ž├Âz├╝m├╝ ararken ban yiyince ├žok sinirlenip bir y─▒l girmemi┼čim. ­čśé­čśé

Utku Oktay

Gigapat
Kat─▒l─▒m
25 ┼×ubat 2016
├ç├Âz├╝mler
67
Be─čeniler
7.079
Yer
127.0.0.1
Ben biraz uyar─▒ kasay─▒m bari. Hangisi zevkli oluyor? ­čśÇ

Screenshot_20200922_024625.jpg

Kat─▒l─▒m
30 Haziran 2019
├ç├Âz├╝mler
1
Be─čeniler
2.004

ViooYa

Megapat
S├╝per Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
7 Ocak 2017
├ç├Âz├╝mler
53
Be─čeniler
2.579
Birden fazla c├╝mleyi, tek c├╝mle gibi yazmak. ­čśÄ
"Hala" yerine "hala" yaz. ­čśÄ­čśÄ
T├╝m mesajlara sinirli at. ­čśÄ­čśÄ­čśÄ
Noktalama i┼čaretinden ├Ânce bo┼čluk... ­čĄę
Yaz─▒m yanl─▒┼č─▒ olan mesaj─▒ al─▒nt─▒lamay─▒ da unutmayal─▒m. ­čśÄ

En sevdi─čim yaz─▒m yanl─▒┼č─▒ olan mesaj─▒ al─▒nt─▒lamak benim. Zincirleme ceza birka├ž kez yedim. ­čĄá­čĄá

Son d├╝zenleyen: Moderat├Âr:

Jotti

Centipat
Kat─▒l─▒m
29 Aral─▒k 2018
├ç├Âz├╝mler
3
Be─čeniler
193
A┼č─▒r─▒ya ka├žmay─▒n, siyaset yapmay─▒n, tart─▒┼čma ├ž─▒kartmay─▒n. Herkes birbirine sayg─▒ g├Âsterirse konu┼čabilirsiniz.

─░yi sohbetler.

A┼č─▒r─▒ goygoy yapmayal─▒m yani azc─▒k yapal─▒m, forumlar tart─▒┼čmak-payla┼čmak vb. ┼čeyler i├žin var ama tart─▒┼čmayal─▒m :D ba┼čka ne yapal─▒m susal─▒m m─▒ ?. Bunlar yerine konuya direkt "ben modum!" yazsan g├╝zel goygoy olurdu zira biraz zorlama olmu┼č :D.

KS
cengover_ekin

cengover_ekin

Kilopat
Kat─▒l─▒m
6 Temmuz 2020
├ç├Âz├╝mler
13
Be─čeniler
5.564
A┼č─▒r─▒ goygoy yapmayal─▒m yani azc─▒k yapal─▒m, forumlar tart─▒┼čmak-payla┼čmak vb. ┼čeyler i├žin var ama tart─▒┼čmayal─▒m :D ba┼čka ne yapal─▒m susal─▒m m─▒ ?. Bunlar yerine konuya direkt "ben modum!" yazsan g├╝zel goygoy olurdu zira biraz zorlama olmu┼č :D.
Sonraki sayfalarda a├ž─▒klamas─▒ vard─▒. Tart─▒┼čmalar, genelde kavgaya d├Ân├╝┼č├╝yor. Siyaset konu┼čmalar─▒ da kavgaya d├Ân├╝┼č├╝yor. Gerek yok b├Âyle ┼čeylere. G├╝l├╝p e─členiyoruz.

AnonimBiri

Millipat
Kat─▒l─▒m
10 Eyl├╝l 2020
├ç├Âz├╝mler
2
Be─čeniler
765
Merhaba.
Firewall kullan─▒n bence ben SimpleWall kullan─▒yorum ├žok basit aray├╝zl├╝ ├Âneririm.
Ben 50 tane uygulaman─▒n internetini engelledim ve engellemediklerim kulland─▒─č─▒m uygulamalar internet h─▒zland─▒. :)

KS
cengover_ekin

cengover_ekin

Kilopat
Kat─▒l─▒m
6 Temmuz 2020
├ç├Âz├╝mler
13
Be─čeniler
5.564
Merhaba.
Firewall kullan─▒n bence ben SimpleWall kullan─▒yorum ├žok basit aray├╝zl├╝ ├Âneririm.
Ben 50 tane uygulaman─▒n internetini engelledim ve engellemediklerim kulland─▒─č─▒m uygulamalar internet h─▒zland─▒. :)

Uygulamalar ├žal─▒┼čmazken internet harc─▒yor mu ki?

AnonimBiri

Millipat
Kat─▒l─▒m
10 Eyl├╝l 2020
├ç├Âz├╝mler
2
Be─čeniler
765
Uygulamalar ├žal─▒┼čmazken internet harc─▒yor mu ki?
Her uygulama ayar bilgisi topluyor t├╝m Microsoft ├╝r├╝nleri, Chrome, Edge derken bu liste uzar gider.
Bunlar─▒ saatlik veya g├╝nl├╝k yap─▒nca internet yava┼čl─▒yor bir de Firewall g├╝venlik sa─čl─▒yor hatta hi├ž dosya indirmiyor isen bir Firewall yeterli olur.

Durum
Mesaj g├Ânderimine kapal─▒.

Yeni konular

Yukar─▒