Goygoy yapıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eki Görüntüle 676571
😎 😎 😎 45 uyarı olmuş. 😨 "Hala" yerine "hayla" yazmasaydım, 2 ay boyunca hiç uyarı almamış olacaktım. 😎
Adınızın hakkını veriyorsunuz hocam. 😂 Ben de 2015'de kayıt olduğum gün Türkçe kurallarından bir gün ban yemiştim. Problem çözümü ararken ban yiyince çok sinirlenip bir yıl girmemişim. 😂😂

Ben biraz uyarı kasayım bari. Hangisi zevkli oluyor? 😀

Screenshot_20200922_024625.jpg

Birden fazla cümleyi, tek cümle gibi yazmak. 😎
"Hala" yerine "hala" yaz. 😎😎
Tüm mesajlara sinirli at. 😎😎😎
Noktalama işaretinden önce boşluk... 🤩
Yazım yanlışı olan mesajı alıntılamayı da unutmayalım. 😎

En sevdiğim yazım yanlışı olan mesajı alıntılamak benim. Zincirleme ceza birkaç kez yedim. 🤠🤠

Aşırıya kaçmayın, siyaset yapmayın, tartışma çıkartmayın. Herkes birbirine saygı gösterirse konuşabilirsiniz.

İyi sohbetler.

Aşırı goygoy yapmayalım yani azcık yapalım, forumlar tartışmak-paylaşmak vb. şeyler için var ama tartışmayalım :D başka ne yapalım susalım mı ?. Bunlar yerine konuya direkt "ben modum!" yazsan güzel goygoy olurdu zira biraz zorlama olmuş :D.

Aşırı goygoy yapmayalım yani azcık yapalım, forumlar tartışmak-paylaşmak vb. şeyler için var ama tartışmayalım :D başka ne yapalım susalım mı ?. Bunlar yerine konuya direkt "ben modum!" yazsan güzel goygoy olurdu zira biraz zorlama olmuş :D.
Sonraki sayfalarda açıklaması vardı. Tartışmalar, genelde kavgaya dönüşüyor. Siyaset konuşmaları da kavgaya dönüşüyor. Gerek yok böyle şeylere. Gülüp eğleniyoruz.

Merhaba.
Firewall kullanın bence ben SimpleWall kullanıyorum çok basit arayüzlü öneririm.
Ben 50 tane uygulamanın internetini engelledim ve engellemediklerim kullandığım uygulamalar internet hızlandı. :)

Uygulamalar çalışmazken internet harcıyor mu ki?
Her uygulama ayar bilgisi topluyor tüm Microsoft ürünleri, Chrome, Edge derken bu liste uzar gider.
Bunları saatlik veya günlük yapınca internet yavaşlıyor bir de Firewall güvenlik sağlıyor hatta hiç dosya indirmiyor isen bir Firewall yeterli olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı