Goygoy yapıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok ben 75 sabitlemek istemiyorum kendi kendine 75'e sabitleniyordu ben de kablodandır diye düşündüm HDMI'a geçtim deniyorum 75 sabitlenirse sıkıntı uğraşcaz ama sabitlenmez bayağı iyi olacak.
Freesync özelliğini aktif ederseniz monitörünüzün hz değerine sabitler fps'inizi.

FreeSync özelliğini aktif ederseniz monitörünüzün HZ değerine sabitler FPS'inizi.

Biliyorum o yüzden FreeSync'yi de kapatmıştım şu an HDMI kullanıyorum HDMI FreeSync desteklemiyor belki de ondan çözülmüştür dediğim gibi ilerleyen saatlerde FPS 75 olmazsa sıkıntı kalmayacak ama beni şaşırtan şey HDMI'ın DP'ye göre bu kadar akıcı olması.

Biliyorum o yüzden FreeSync'yi de kapatmıştım şu an HDMI kullanıyorum HDMI FreeSync desteklemiyor belki de ondan çözülmüştür dediğim gibi ilerleyen saatlerde FPS 75 olmazsa sıkıntı kalmayacak ama beni şaşırtan şey HDMI'ın DP'ye göre bu kadar akıcı olması.
Freesync de v-sync gibi bir gecikme yaratıyor diye biliyorum muhtemelen akıcılık freesync kapandığı içindir.
Freesync de v-sync gibi bir gecikme yaratıyor diye biliyorum muhtemelen akıcılık freesync kapandığı içindir.

FreeSync'de v-Sync gibi bir gecikme yaratıyor diye biliyorum muhtemelen akıcılık FreeSync kapandığı içindir.

Yok hocam FreeSync açık olsun kapalı olsun FPS'e 75'e sabitleyince input lag 13 ms oluyordu normalde sabitlemeyince 5 ms şu an sabit değil HDMI'a geçtiğim için düzeldi bence.

1600727608323.png

Yok hocam FreeSync açık olsun kapalı olsun FPS'e 75'e sabitleyince input lag 13 ms oluyordu normalde sabitlemeyince 5 ms şu an sabit değil HDMI'a geçtiğim için düzeldi bence.

1600727608323.png

Eğer ileride ki vakitler yine 75 sabitlenmez ise sorunum çözülmüş olacak.

@55superx hocamız da hemen ayrılma kararı aldı.

Ama Yener hocamızın döneceğini düşünüyorum. Recep abiden ceza yediği için alındığını düşünüyorum.
Evet, onu da yeni gördüm.

Mesajın üzerinde damga gibi yanlış bilgi yazıyor ya, o üzüyor adamı. Mesajı silseler daha iyi olur. Bende de var bir tane maalesef, saçma bir konudan. O damga gibi yazıya canı sıkıldı herhalde. Umarım döner.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı