Goygoy yapıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendini yanıtlayan adam gibi adam.

Biz tiyatro seviyoruz. Sinema kapitalizme yenik düşmüş, insanları uyuşturmanın yeni yolu olmuştur.

2'Sini de severim ben kapitalizim diyerek siyaset yapmayalım.

Dosya Ekleri

• 1600792474632.png
    1600792474632.png
    360 bayt · Görüntüleme: 24
Bunu önereyim o zaman, Rus kafasında şeyleri seviyorsunuz sanırım. 😁
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dinlediğiniz şarkıcılardan çok tür veya yerli mi yabancı mı anlamında sormuştum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu herkese uyar. (●'◡'●)

Sinema ama şöyle ki gelip bana Avengersdır patlamalı aksiyondur övmeyin yani daha çok (Joker,The Sining,Godfather tarzı) Sanat filmleri hoşuma gider ama bizim ülkede gidip Recep İvedik izliyorlar cidden bu konuda yalnızım galiba.

Yabancı.

Yabancı.
Hocam, size az izlenmeli Türk sinemasının göz bebeği sayılabilecek bir film önereceğim.

Bunu önereyim o zaman, Rus kafasında şeyleri seviyorsunuz sanırım. 😁

Dinlediğiniz şarkıcılardan çok tür veya yerli mi yabancı mı anlamında sormuştum.
Rus kafasında şeyleri sevmem sadece 1 tane istisna hariç o da Rasputin.

• Beğen
İfadeler: kt2
Hocam, size az izlenmeli Türk sinemasının göz bebeği sayılabilecek bir film önereceğim.

İğrenç bir şey ya bu film, Türk sinemasında adam gibi şeyler yok ama Pardon,Gora,Kemal sunalın her filmi,Arog gibi filmlerin hakkı yenmez.
1 Kişi gelip buradaki herkesi boş konuşmak diye rapor ediyormuş.
Haklı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı