Goygoy yapıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sabah sabah format gibisi yok :D.

Dosya Ekleri

• 16008448776672235270800509902708.jpg
    16008448776672235270800509902708.jpg
    101 KB · Görüntüleme: 27
Son 2000 mesaj kalmış aşağı yukarı. En son baktığım zaman 1500 civarıydı.
@cengover_ekin hocam gördüğüm kadarıyla her mesaja beğeni atıyorsunuz. Helal olsun, moderatör olmayı düşündünüz mü hiç? Baya aktif olmalısınız.

İşsiz takılıyoruz buralarda.

Merhabalar arkadaşlar,

Yaklaşık 1 hafta önce topladığım bilgisayarım da oyun oynarken bir anda dondu kaldı, reset attım bilgisayar açılışta "pin veya şifre" giriş ekranında dondu ve siyah ekran olup gidip gelmeye başladı, kendimce araştırdığımda ekran kartı güncelleme problemi olduğunu anladım fakat DDU ile ekran kartı sürücünü kaldırıp tekrar kurdum bu seferde ekran kartı yüklemesinde problem yaşamaya başladım, yaptığım işlemleri aşağıda sıralıyorum.

- Bilgisayarıma format attım daha sonra tekrar denedim olmadı.
- DDU ile güvenli modda bütün sürücülerini kaldırdım ekran kartının eski sürümlerini denedim " sürücü yüklenirken siyah ekran da kaldı"
- Tekrar format attım temiz kurulum yaptım "SSD'yi komple biçimlendirdim" fakat yine ekran kartı sürücüsünü yüklerken problem yaşadım siyah ekran gidip gelmeye başladı.
Daha sonra mavi ekran hatası aldım ve PC kendini resetleyip durdu.

Lütfen konu ile alakalı yardımcı olmanızı istiyorum sinirlerim cidden çok bozuldu.

Sistem bilgisi.

Ryzen 5 3600 işlemci.
480 GB SSD - James Donkey.
16 GB RAM 3200 MHz Team t-Force Vulcan.
650 80+ güç kaynağı.
24" 144 MHz James Donkey monitör.

İkisini demeyeyim ama birisinde deprem oluyordu İstanbul'da 7.2 buyuklugunde.
Allah korusun hocam. Telef olur gideriz.

@TULPARv2 hocam, sizin sorununuz ciddi bir şeye benziyor. Bunun için onu açmanız daha uygun olacaktır. Burda düzgün cevap alamayabilirisiniz.

Merhabalar arkadaşlar,

Yaklaşık 1 hafta önce topladığım bilgisayarım da oyun oynarken bir anda dondu kaldı, reset attım bilgisayar açılışta "pin veya şifre" giriş ekranında dondu ve siyah ekran olup gidip gelmeye başladı, kendimce araştırdığımda ekran kartı güncelleme problemi olduğunu anladım fakat DDU ile ekran kartı sürücünü kaldırıp tekrar kurdum bu seferde ekran kartı yüklemesinde problem yaşamaya başladım, yaptığım işlemleri aşağıda sıralıyorum.

- Bilgisayarıma format attım daha sonra tekrar denedim olmadı.
- DDU ile güvenli modda bütün sürücülerini kaldırdım ekran kartının eski sürümlerini denedim " sürücü yüklenirken siyah ekran da kaldı"
- Tekrar format attım temiz kurulum yaptım "SSD'yi komple biçimlendirdim" fakat yine ekran kartı sürücüsünü yüklerken problem yaşadım siyah ekran gidip gelmeye başladı.
Daha sonra mavi ekran hatası aldım ve PC kendini resetleyip durdu.

Lütfen konu ile alakalı yardımcı olmanızı istiyorum sinirlerim cidden çok bozuldu.

Sistem bilgisi.

Ryzen 5 3600 işlemci.
480 GB SSD - James Donkey.
16 GB RAM 3200 MHz Team t-Force Vulcan.
650 80+ güç kaynağı.
24" 144 MHz James Donkey monitör.
Yeni konu açsan daha iyi olur bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı