GpnTeknoloji iade

Emre5959

Kilopat
Makaleler
1
Yer
istanbul
Daha fazla  
Merhaba,
Hepsiburada üzerinden 15.11.2022 tarihinde HP Victus 16 bilgisayarını gpn teknoloji aracılığıyla satın aldım. Üründe orta ve yüksek seste, seste patlamalar olduğunu fark ettim ve Hepsiburada üzerinden 28.11.2022 tarihinde iade talebi oluşturdum.
Aklımda birkaç soru var daha önce gpn teknoloji ile iade işlemi yaşamış kişiler deneyimlerini aktırırsa sevinirim. Gpn teknolojiyi defalarca aramama rağmen telefona bakan olmadı, internette okuduğum yorumlarla müşteriye pek değer veren firma olmadığı izlenimindeyim. Ürünü Hepsiburada 02.12.2022 tarihinde satıcı gpn teknolojiye götürmek için benden alacak, gpn teknoloji ürünü iadeyi reddediyormuş diye yorumlar okudum o yüzden boşuna kargoda taşınmasın/zarar gelmesin diye bir şeyler yapmak istiyorum. Ürünü kendim götürebilirim ama telefona bakmıyorlar.

Dediğim gibi daha önce gpn teknolojiden ürün alıp iade eden kişiler tecrübelerini yazarsa sevinirim.
Teşekkürler.

Ürünü hepsiburada üzerinden GpnTeknoloji'ye iade ettim ürünün muhtemelen hoparlöründe sıkıtnı vardı. Ürünü sorun çıkarmadan kabul ettiler ve ücreti iade ettiler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı