GPON altyapı iyi mi?

Her kuşu yedik de leylek kaldı sanki. :D
Burası T.C hocam, bu şartlar altında dünyada standart olan GPON'u zor buluyoruz bırak şimdi aktifi pasifi. 50GB/s yerine aktif ile 150GB/s olsun paramızın yettiği 100MB/s. Buna şükür.
Haklısınız ama iyi güldüm 🤣
@Ulunay hocam seni yakalamışken sorayım. Bizim şu lanet FTTH sistemin aktif olması için bağlı bulunduğum fiber kutusunun mu ilk önce aktif olması lazım?
Eki Görüntüle 741143
Görünüşe göre öyle gözüküyor. Yanda duran beyaz kablo sizin galiba...

Zaten bireysel kullanım için gereksiz değil mi?
Bizim ülkenin insanı şükretmeye alıştığı için neler olacağını pek araştırmıyor yani;

Saniyede 125 MB İndirmek harika bir değer belki 10 gbps fazla olarak düşünülebilir ama 1 gbps kesinlikle fazla değil.

Bana yetiyor diye diye taş devrinden kalan teknoloji ile hizmet alıyoruz haberiniz olsun.

Bizim ülkenin insanı şükretmeye alıştığı için neler olacağını pek araştırmıyor yani;

Saniyede 125 MB indirmek harika bir değer belki 10 Gbps fazla olarak düşünülebilir ama 1 Gbps kesinlikle fazla değil.

Bana yetiyor diye diye taş devrinden kalan teknoloji ile hizmet alıyoruz haberiniz olsun.

Eee bu konuda elimizden gelen bir şey yok şükredecegiz tabii ki başka öneriniz mi var?

Geri
Yukarı