GPU %0 Sorunu

YahnoS

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunlarda ekran kartım her zaman %0 40'dan 0'a düşmüyor. Her zaman 0'da. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer herhangi bir uygulamadan yapıyorsan uygulamada sorun olabilir eğer görev yöneticisinden bakıyorsan da görev yöneticisinde sorun olabilir ama sorun olmadığından eminsen bi baktır derim.

Tam olarak sorunu anlayamadım. Görev yöneticisi - Performans sekmesinin bir fotoğrafını atarmısın?
1580572125727.png

MSI Afterburner'i kaldırıp yeniden kurmayı dene. Programı açınca en altta enable unified gpu seçeneği var, AMD GPU kullanıyorsan onu işaretleyip tekrar gözlemle.
Sildim yükledim yine %0 gösteriyor cidden %0 gibi performans alıyorum , ekran kartım amd değil nvidia geforce 6600 le
MSI Afterburner'i kaldırıp yeniden kurmayı dene. Programı açınca en altta enable unified gpu seçeneği var, AMD GPU kullanıyorsan onu işaretleyip tekrar gözlemle.
Sildim yükledim yine %0 gösteriyor cidden %0 gibi performans alıyorum , ekran kartım amd değil nvidia geforce 6600 le

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı