Çözüldü "GPU error: Ekran kartı sürücüsü yeniden başlatıldı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tririvals

Hectopat
Merhaba bu sorun birkaç gün önce bilgisayarıma format attıktan sonra başladı. Oyun oynarken darbogaza girersem genelde oluyor ekran kararıyor 1-2 saniye sonra geri geliyor oyunları vs kapatmam gerekiyor, ama geçen gün durduk yere Word'de yazı yazarken de yaşadım. Önceki Windows surumum 1903'du ve hiçbir sorun yoktu, şimdi 20H2'ye geçiş yaptım ve normalde hata çıkmazdı ama LoL oynarken böyle bir hata aldım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Driver uyusmazlığı olabilir driveri komple kaldırıp tekrar kurmustum ama bir işe yaramamıştı.

IMG_20210410_032423.jpg

Çözüm
hayır hiç mavi ekran almadım sadece ekranlar(2. monitör dahil) 1-2 saniye kararıyor geri geliyor bu esnada ses vs kesiliyor tabiki.
yardımcı olabilicek kimse yok mu ?
DDU ile ekran kartı sürcüsünü kaldırıp tekrar yükler misiniz?
Merhabalar bende de aynı sorun oluyor. Daha cumartesi format attım güncel sürücülere ve BIOS'a sahibim fakat GPU Error hatası alıyorum. Oyun donuyor hata geliyor oyunu kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Sadece oyunda değil YouTube'dan video izlerken, film izlerken ya da Google'de gezinirken de oluyor. Sorun donanımsal olabilir mi?

GPU yanlış takılmış olabilir kasayı açıp kontrol edin ekran kartını yanlış takmış olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı