GPU kullanımı 100 olup PC donuyor

xwxberkay2

Decapat
3-4 aydır PC boştayken donmasıyla uğraşıyorum ve bugün belirli bir yol daha kat ettim donduktan sonra. Kilitlendikten sonra zar zor olsa da görev yöneticisini açtım ve GPU'nun 100 olduğunu gördüm. Oyunlarda hiçbir donma olmuyor, sadece boşta oluyor. Reset atmak zorunda kalıyorum.

Denediğim yollar:
RAM değişti.
CPU değişti.
Anakart değişti.
PSU değişti.

Lütfen bilgisi olan yardımcı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmaz kardeşim virüs taramaları bu virüsü bulamıyor. Bu illet virüs ancak diskin yapılanmasıyla çözülür. Kaspersky, MB, Defender işe yaramıyor.

Ben sadece ana diske format atıyordum diğer disklerde olma olasılığı nedir?
Bu virüsün ne Türkçe ne de yabancı forumlarında ben çözüme ulaşmadım. PC’nin diskini değiştirdiğimde bir sonuç elde ettim. Bu illet virüsün kullanmadığı yok. Senin CPU’nu kullanır, ağ bağlantını kullanır yapmadığı, kullanmadığı yok. Temiz format atman lazım hepsini en baştan kur yoksa kesin bir şey konuşamam.

Bu virüsün ne Türkçe ne de yabancı forumlarında ben çözüme ulaşmadım. PC'nin diskini değiştirdiğimde bir sonuç elde ettim. Bu illet virüsün kullanmadığı yok. Senin CPU'nu kullanır, ağ bağlantını kullanır yapmadığı, kullanmadığı yok. Temiz format atman lazım hepsini en baştan kur yoksa kesin bir şey konuşamam.

Ekran kartında bir problem olabilir mi peki.

Bak şu fotoğraftaki gibi.

Dosya Ekleri

• 1620766558550.png
    1620766558550.png
    74,4 KB · Görüntüleme: 77

Yeni konular

Geri
Yukarı