GPU kullanımı 100 olup PC donuyor

xwxberkay2

Decapat
3-4 aydır PC boştayken donmasıyla uğraşıyorum ve bugün belirli bir yol daha kat ettim donduktan sonra. Kilitlendikten sonra zar zor olsa da görev yöneticisini açtım ve GPU'nun 100 olduğunu gördüm. Oyunlarda hiçbir donma olmuyor, sadece boşta oluyor. Reset atmak zorunda kalıyorum.

Denediğim yollar:
RAM değişti.
CPU değişti.
Anakart değişti.
PSU değişti.

Lütfen bilgisi olan yardımcı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmaz kardeşim virüs taramaları bu virüsü bulamıyor. Bu illet virüs ancak diskin yapılanmasıyla çözülür. Kaspersky, MB, Defender işe yaramıyor.

Bütün diskleri biçimlendirip format atsam çözülürmü hepsini.
Format atmışsın sonuç alamamışsın herhalde senin yapman gereken ilk iş disk birleştirmesi sonuç alamazsan tekrar temiz format atman en son diski değiştirmeyi düşünebilirsin.

Format atmışsın sonuç alamamışsın herhalde senin yapman gereken ilk iş disk birleştirmesi sonuç alamazsan tekrar temiz format atman en son diski değiştirmeyi düşünebilirsin.

Ben sadece ana diske format atıyordum diğer disklerde olma olasılığı nedir?

Ben sadece ana diske format atıyordum diğer disklerde olma olasılığı nedir?
Bu virüsün ne Türkçe ne de yabancı forumlarında ben çözüme ulaşmadım. PC’nin diskini değiştirdiğimde bir sonuç elde ettim. Bu illet virüsün kullanmadığı yok. Senin CPU’nu kullanır, ağ bağlantını kullanır yapmadığı, kullanmadığı yok. Temiz format atman lazım hepsini en baştan kur yoksa kesin bir şey konuşamam.

Ekran kartında bir problem olabilir mi peki.

Ekran kartında bir problem olabilir mi peki.
Ekran kartında kolay kolay sorun olmaz. Bunu anlamanın en etkili yolu sizin deneyimleriniz. Oyunlarda sorun yaşamıyorsunuz. Sadece PC boştayken sorun yaşıyorsunuz. Ekran kartı zor bir ihtimal. Ben disklerden şüpheleniyorum. Temiz bir kuruluma ihtiyacın var.

Sa.

Sadece boştayken oluyor donma int de gezerken falan.

Bak şu fotoğraftaki gibi.

Dosya Ekleri

• 1620766558550.png
    74,4 KB · Görüntüleme: 82
Bütün diskleri sıfırladım ve mining virüsü olmadığına eminim PC bugün bir daha dondu kasanın RGB'leri RAM'lerin ışıkları bile donuyor çözümünü bulamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…