GPU mining virüsü yedim

Hocam burdakilerin hepsini uyguladım. Boşta iken GPU kullanımı %1'i geçmiyor. Fakat mesela discord açıkken anlık %15-25 arası çıkıp geri iniyor bu normal midir acaba?
Güzel hocam. Normaldir. Discord ekran kartı yiyor genelde, anlık olması zaten belirtir.
Hayırlı olsun. :)

Arkadaşlar Twitch'te 1080p 60 FPS yayın izlerken GPU kullanımı %30-40 arası oluyor. Bu durum normal mi? Paranoyak olmaya başladım. GPU kullanımını izlemeden duramıyorum. 😟

Bu site olduğuna emin misiniz? Sosyal'de güvenilir olduğu birçok kişi tarafından belirtilmiş.

www.turkce-yama.net sitesi güvenilir mi?

İndirdiğiniz yamanın linkini de paylaşabilirsiniz.

Hitman 3 sayfasından alternatif link kısmına tıkladım.
https://s7.dosya.tc/server21/t2z5d8/setup.zip.html

Tam olarak bu dosyaya yönlendirdi. O setup dosyasını açtığımda Icy Tower (ne alakaysa) setupu açıldı. Hiçbir şey yapmadan kapatmama rağmen dediğim olaylar oldu. GPU kullanımı o kadar arttı ki görüntü kasmaya, ekran gidip gelmeye başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet yeniden kontrol ettiğimde dediğiniz site olduğunu fark ettim. Ama bu sitenin de düzgün olduğunu düşünmüyorum. Yamayı indirip VirusTotal'e falan atmak lazım derinlemesine.

sixtysense çeviri sitesi sanırım trojen barındırıyor.
re8 türkçe yama indirdim bugun. birde içine dosya atmışlar windows defenderın kapayın diyor.
kullandıkları aracı site artık virüslü app yönlendiriyor veya onlar yapıyor.

gpu miner yiyoruz

Geri
Yukarı