GPU ve CPU aşırı ısınıyor

Mesh mi bilmiyorum fakat plastik cam karışımı bir şey önü ve sağ tarafı.

Rampage Redsky imiş kasa modeli, yan taraf plastik, ön taraf cammış.

Bir de kasa açıkken sıcaklığına bakar mısın belki kapağı kapalı olduğu için yüksek geliyordur (Donanım Arşivi diye bir kanaldan gördüm bir kasada test yaptılar 80 derece çıktı kapağı çıkarınca 70'lere indi)

Bir de kasa açıkken sıcaklığına bakar mısın belki kapağı kapalı olduğu için yüksek geliyordur (Donanım Arşivi diye bir kanaldan gördüm bir kasada test yaptılar 80 derece çıktı kapağı çıkarınca 70'lere indi)

Şu an format atıp Windows 11'e geçtim. Biraz sonra God of War yükleyip tekrar deneyeceğim. Sizce bu fanlar küçük falan olduğu için olabilir mi? Öyleyse de daha büyük fan alırsam ortalama olarak kaç derece düşer?

Şu an format atıp Windows 11'e geçtim. Biraz sonra God of War yükleyip tekrar deneyeceğim. Sizce bu fanlar küçük falan olduğu için olabilir mi? Öyleyse de daha büyük fan alırsam ortalama olarak kaç derece düşer?

Fanın büyüklüğünden olacağını zannetmiyorum 12cm satılıyor zaten çoğunlukla.
Bir de ekran kartıyla işlemcinin üzerinde fan yok mu?

O

Rampage redsky imiş kasa modeli, yan taraf plastik, ön taraf cammış.

Ne yazık ki hava almıyor o yüzden ısınıyor kasanıza delik veya kasa değiştirebilirseniz kasanız hava alır bu sayede sıcaklıklar düşer.

O

Ne yazık ki hava almıyor o yüzden ısınıyor kasanıza delik veya kasa değiştirebilirseniz kasanız hava alır bu sayede sıcaklıklar düşer.

Kasanın içi soguksa biyerlerini açmasını daha çok ısınmasına silkülasyonun kötü olmasını saglar. Bende de Gamepower mash panel kasa var. Gayet soguk önde 3 arkada 1 egzoz fan var.

Akşam ön camı çıkarmayı deneyeceğim. Yan camı zaten çıkardım. Tozlansa bile sık sık temizler öyle kullanırım diyorum. Umarım bir sıkıntı çıkarmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı