GPU ve PSU'da Coil Whine Sorunu

Whystreo

Hectopat
Merhaba,
Hem GPU hem de PSU'mda Coil Whine sorunu var.
ATITool programında GPU'da olduğuna eminim ve ekstra olarak şimdi fark ettiğim kadarıyla PSU'da da bu sorun mevcut.
Asıl kafama takılan soru şu acaba bilgisayarımdaki bozuk bir parça mı coil whine'a sebep oldu ?

Edit (Video eklendi)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
GPU'da olduğu aşikar fakat PSU'da olup olmadığını anlayabileceğim bir program var mı GPU'da kullandığım "ATITool" gibi

Son düzenleme:
Merhaba,
Hem GPU hem de PSU'mda Coil Whine sorunu var.
ATITool programında GPU'da olduğuna eminim ve ekstra olarak şimdi fark ettiğim kadarıyla PSU'da da bu sorun mevcut.
Asıl kafama takılan soru şu acaba bilgisayarımdaki bozuk bir parça mı Coil Whine'a sebep oldu?

Çok doğaldır.Herhangi bir zararı yoktur veya zarardan doğmaz rahat ol. Çok rahatsız ediyorsa garantiye gönder

Arkadaşlar Coil Whine nasıl bir şey oluyor anlatabilir misiniz?
Video ekledim hocam bakabilirsin.
Çok doğaldır.Herhangi bir zararı yoktur veya zarardan doğmaz rahat ol. Çok rahatsız ediyorsa garantiye gönder
Hocam sıkıntı şu ki kasa sessiz olsun diye bütün parçaları özenerek, seçerek aldım fan sesinden daha rahatsız edici bir sesi var.

Video ekledim hocam bakabilirsin.

Hocam sıkıntı şu ki kasa sessiz olsun diye bütün parçaları özenerek, seçerek aldım fan sesinden daha rahatsız edici bir sesi var.

Bu şans işi genelde çoğu GPU'da olur. Garantiye göndereceksin başka çaresi yok
Bende de var ama kulaklığı takınca duymuyorum :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı