Grafik ayarlarını yükseltmek FPS artırır mı?

Arkadaşlar özür dilerim hepinizden tam bilmediğim için bana detaylı dar boğaz nedir anlatırmısınız ilave olarak gt 840 m ekran kartım hp pavilion 15 laptopum benmi psiklolojik olarak yanılıyorum cidden bana çözüm hani rica etsem söyleme şansınız varmı ets 2 multiplayer oynuyorum.12gb ram nvidia gt 840 m ekran kartı i54120u 1.70 2.40 win 10 pro var bana elinizden geldiğince rica etsem çözüm söylerseniz çok makbule geçer

Ekran kartı darboğaz yaptığından oluyor bu değil mi? Ekran kartı nedir?
GTX 750 Ti ekran kartı, AMD Phenom(tm) II X4 945 Processor 3.00 GHz işlemci.
Arkadaşlar özür dilerim hepinizden tam bilmediğim için bana detaylı dar boğaz nedir anlatırmısınız ilave olarak gt 840 m ekran kartım hp pavilion 15 laptopum benmi psiklolojik olarak yanılıyorum cidden bana çözüm hani rica etsem söyleme şansınız varmı ets 2 multiplayer oynuyorum.12gb ram nvidia gt 840 m ekran kartı i54120u 1.70 2.40 win 10 pro var bana elinizden geldiğince rica etsem çözüm söylerseniz çok makbule geçer
Ekran Görüntüsü (166).png

Kovboy: Ekran Kartı
At: İşlemci

İnşallah anlatabilmişimdir :)

GTX 750 Ti ekran kartı, AMD Phenom(tm) II X4 945 Processor 3.00 GHz işlemci.

Eki Görüntüle 833818
Kovboy: Ekran Kartı
At: İşlemci

İnşallah anlatabilmişimdir :)
Kardeşim inan anlamadım ben tam anlamıyorum bu işlerden rica etsem bana detaylı yada anlayacağım şekilde olabilirse çok sevinirim inan canım çok sıkıldı anlamadım hiç

Yeni konular

Geri
Yukarı