Grafik Tasarım Çalışmalarınız

Merhaba, oyun oynamaktan ziyade bir hobim daha var ve insanların yaptıkları tasarımlara hergün bakmaya çalışıyorum. Bu ayrıca görsel zekamı geliştirdiğini de inanıyorum.
Ayrıca forum içinde arama yaptım, çoğu kişini yaptığı çalışmaları paylaşmak için kendi konusunu oluşturunu gördüm. Bu konuyu açarak bir merkez noktası oluşturmak istedim ve yaptığımız tasarımlar hakkında görüş/fikir paylaşımı olsun istiyorum.
Yaptığım bir çok çalışma olduğu için ve konunun ana mesajını kirletmek istemediğimden dolayı çalışmalarımı yayınladığım Behance sayfasını direkt paylaşmak istedim.

Görsele tıklayarak yaptığım çalışmaların portfolyosuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu konu altına yaptığınız tasarımları paylaşabilirsiniz.

Eki Görüntüle 524270
Reis bir sualim olucak sana:
Bana böyle South Park'lı ( The Coon olursa aşırı mest olurum) bir şeyler yapar mısın? Kabul edersen eğer, bir konu atıcam buraya. Yaptıklarını oraya atarsın.
Bu arada bayağı güzel olmuş eserlerin :)

Bir grafik tasarımcı olarak yorumlayacak olursam 8. çalışma hariç diğer çalışmaların güzel gözüküyor.Sadece 8. çalışmanı biraz sade buldum arka plana daha farklı görseller ekleyerek göz alıcı bir yapıda eser ortaya koyabilirdin.Bu işten ekmek yemek için yapıyorsan biraz daha sanatsal,tipografik unsurları ele alıp ve dikkat ederek işini profesyonel bir seviyeye taşıyabilirsin.Eline emeğine sağlık genel olarak beğendim.

Bir grafik tasarımcı olarak yorumlayacak olursam 8. çalışma hariç diğer çalışmaların güzel gözüküyor.Sadece 8. çalışmanı biraz sade buldum arka plana daha farklı görseller ekleyerek göz alıcı bir yapıda eser ortaya koyabilirdin.Bu işten ekmek yemek için yapıyorsan biraz daha sanatsal,tipografik unsurları ele alıp ve dikkat ederek işini profesyonel bir seviyeye taşıyabilirsin.Eline emeğine sağlık genel olarak beğendim.
Bazen istediğim şeyleri %100 yapamıyorum çünkü müşterilerimin istediği yönde hareket etmeliyim. Açıkçası geriye dönüp kendi istediğim gibi yapmak istiyorum portfolyoma koymak için fakat bu konuda çok üşeniyorum, veya hepsi için yapamıyorum. Hangi 8. onu da belirt, bir çok proje var orada.

Senin çalışmalarını da görmek isterim.

Neredeyse her gün şehit haberlerinin geldiği bir dönemde yapmış olduğum tasarım;
LiveBrushTT eski Türkhackteam nick'im
1J6G1p.jpg

Ivır zıvırlar (bunları bulabildim);

76a6bL.png

ada.jpg

Bunları tek bulabildim bunlarda forumlarda kayıtlı (2016-2017) olduğu için. Kaybettiğim çok çalışmam var. :(

Üniversitedeki öğrenci kulüplerinde çalışıyorum bende, geçen sene fakülte kulüpleri ile yaptığımız bir kaç çalışma var, çoğunlukla hazır çalışmalar üzerine giydirmeler ama olsun :)
bilkamp2019_kulupler_wide_1920x1080.jpg
bilkamp20_banner2.png
ozgur_linux_egitim.jpg
bt-fb-wall.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı