Rehber Gran Turismo 6 PC'de oynama rehberi (RPCS3) | 60 FPS | 4K

İlginç. RPCS3 belki oyun tarafında güncelleme yapmış ve bu doğrultuda konudaki ayarlar değişmiş olabilir. Çünkü ben bayağı oynamıştım oyunu. 2 ay içinde de PC’ye erişimim yok dolayısıyla size RPCS3’ün GT Wiki sayfasını atayım, ayarları bi ona göre yapın bakalım.

Düzenleme: Wiki sayfasında bir şey değişmemiş gibi duruyor.

RPCS3 üye oldum orda da GT6 konusu var. genel olarak 1.05 e kadar olan patch ler hep onaylanmış ama son sayfalarda güncel sürümler ile bu paketleri kuranlarda siyah ekran aldığını belirtmiş bir kaç alternatif config de denedim. maalesef sonuç alamadım.

Sizin Config leri 1.22 paketi geçtiğiniz oyun ile hangi RPCS3 versiyonunda çalıştırmıştınız. Yada hala çalışıyor ise Configlerdeki her sayfanın görselini paylaşma şansınız var mı?

Geçen hafta Elime bir PS4 Pro geldi geçici olarak GT7 biraz oynama şansım oldu. Şimdi bir hevesle RPCS3 ile GT5 ve GT6 oynayabilmeyi umuyorum. Dediğim gibi bu gün sırf bu oyun için Bir gamepad bile aldım.

Herkese teşekkür ediyorum bendeki oyun sorunlu imiş yenisini indirdim
1.0 version olmasına rağmen çalıştı

Dediğim gibi PC kullanma ihtimalim yok şu an. Fakat sürüm 1.22’ydi. GT6’yı ise NPS ile indirmiştim.

NPS ten GT5 aldım şimdi denedim, doğrudan açınca ufak tefek grafiksel hatalar oldu, sonra bir başka kaynaktan aldığım configlere göre deneyince daha iyi oldu.

Şimdi de sizin görselde gördüğüm GT6 yı indiriyorum, paketleri ve configleri yapınca test edicem.
Bir ufak ayrıntı, Create Custom Configuration yaptığımızda, sizin önerdiğiniz ayarlar harici bir iki ayar seçili geliyor. Onları olduğu gibi bırakıyor muyuz?
Örneğin;

ADVANCE > CORE
  • PPU NON-JAVA MODE FIXUP
  • PPU LLVM PRECOMPILATION

Bu iki seçenek aktif geliyor aktif mi kalmalı?

Evet, Wiki sayfasında kapatın demiyor.

İlginç. Büyük ihtimalle donanım kaynaklı bir sorundur. Daha doğrusu sorundan çok, emülatörler donanım seçer. Eğer RPCS3 forumlarında black screen çözümü yoksa, yapacak bişey yok maalesef.

ben 1.0 versionda oynayabiliyordum 1.22 versiona yükletince siyah ekran verdi
yeniden 1.0 ile deneyeceğim

inFAMOUS 1-2'yi oynamak istiyorum onun içinde bir rehber çekmeyi düşünür müsünüz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…