Çözüldü Grand Prime Pro "Bu cihaz sıfırlandı" uyarısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ufuk Dursun

Decapat
Yer
Sevap Kasıyor
Daha fazla  
Bu cihaz sıfırlandı, devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir Google hesabı ile giriş yapınız diyor.
Bende hesabın şifresini e-postasını sallamıştım, hatırlamıyorum.
Telefon modeli Samsung Galaxy Grand Prime Pro (SM-J250F).
Yardım eder misiniz? ROM falan atarsak kalkma şansı var mı? Zaten garantisi falan yok, her türlü şeyi deneyebiliriz.
Ben Odin ile orijinal ROM'unu yükledim, aynı oldu. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Stokck ROM attım olmadı bu videodakileri yaptım telefon düzeldi hepinize teşekkürler.
Custom ROM atmak için bilginizin olması gerek, telefonu brick edebilirsiniz.

Ses kısma+Home+Power tuşuna aynı anda basılı tutunca download ekranı gelmiyorsa cihazınız Bootloader kilidine sahiptir.(şimdi bir test edip bakın isterseniz.)

Eğer kilit varsa ve bu işlerden anlamıyorsanız pek uğraşmayın.

Eğer riski kabul ediyorsanız şu videodakileri uygulayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Stock ROM atsam olur mu?

Stokck ROM attım olmadı bu videodakileri yaptım telefon düzeldi hepinize teşekkürler.

Çözüm

Geri
Yukarı