Samsung Galaxy Grand Prime tuşsuz Root atma

Jack İşte

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Esenyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar: Asus GTX 1060 6 GB Dual White GPU, Intel i7 3770s CPU, Gigabyte 240 GB SSD, H61M-K motherboard, Corsair 550W PSU

Telefon: S7 Edge (Hero2_lte)
Meslek
Öğrenci
Güç tuşum bozuk. Arada bir geliyor o da yere düşünce. Hocalar yok mu tuşsuz Root atma? Bu arada olur mu bilmiyorum ama yeniden başlatma yazılımım var öyle Root yükleme ekranı geliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uğraşmayın derim. Olası bir brick durumunda cihaz uğraştırabilir.
Hocam Brick de olmuyor. Önceden denedim. Root izni ekranında algılamıyor SuperSu yazılımını.

Cfautoroot ile mi denediniz?
Hocam o ne bilmiyorum ama download mod ekranına girdim tuş çalışırken sonra uygulamamı açtım yolladım SuperSu izin dosyasını start reset falan yaptım sonra baktım hata veriyor Android ölüyor format ekranına atıyor ordan yeniden başlata basıyorum sadece. Hocam bir daha baktım Cf Auto Root uygulamasına yok ben Odin ve SuperSu ile atmaya çalıştım.

Hocam o ne bilmiyorum ama download mod ekranına girdim tuş çalışırken sonra uygulamamı açtım yolladım SuperSU izin dosyasını start reset falan yaptım sonra baktım hata veriyor Android ölüyor format ekranına atıyor oradan yeniden başlata basıyorum sadece. Hocam bir daha baktım CF Auto root uygulamasına yok ben Odin ve SuperSU ile atmaya çalıştım.

Sizin cihaz neydi?

Geri
Yukarı