Oyun Grand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition PS Store mağazasında 265TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu kadar sert tepkiler beklemiyordum.

Son düzenleme:
3 efsane ilan edilmiş oyunun yenilenmiş halleri şu an PS Store mağazasında 265TL!

Eki Görüntüle 1877385

Değmez.

Oyunları tek tek satsalar bence trilogy daha da satardı. Toplu olarak satılması ve pahalı olması nedeniyle tercih edilmez çok.

Hocam ben GTA Trilogy Torrent indirmiştim ve 2 gün sonra boş alan kaplıyor diye silmiştim. Rezalet bir oyuna 250 lira vermem. Sırf saygı diye 50 veririm maksimum.

Hocam herkesin durumu olmayabilir ben ona bir şey demiyorum. Fiyatlar bize göre gene insaflı yapılıyor ve bu fiyatların sebebi de gene yabancılar. Bakın YouTube sitesine girin yazın arama kısmına "Steam turkey VPN" bir ton video çıkacaktır. Steam artık zarar ediyor bizden çünkü yabancılarda bizden alıyor.

Orasını biliyoruz, bizim sözümüz oyun yapımcılarına değil zaten. Ancak bu saatten sonra, korsancıların orijinal kullananlara nasıl laf atma hakkı yoksa, orijinal kullananların da korsan kullananlara laf atmaya hakkı yok!

Ayrıyeten 2023 yılındayız çoğu virüs kendini gizleyebiliyor.

Virüs:
1690451939670.png

Virüsün çalışma mantığı zaten o, antivirüsler de onları görmeye yarıyor mucizevi bir şekilde.

Bir sürü dediğin virüslerden örnek verir misin bir tane?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı